Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Cerveza
Vydáno dne 10. 02. 2006 (1971 přečtení)

Dva v jednom...Povídání o guildě Cerveza, tak trochu v jiném kabátě, a cestománie.

1. Jsme neutralní guilda. Jedna z mála, co přesně ví, co neutralita znamená a drží se toho jak čert kříže.

2. Opravdu dbáme na kvalitu svých členů, ale spíše morální, nepožadujeme, aby byl dotyčný zrovna mistr v PvP nebo měl 30 gm skillů.

3. Každý z našich členů musí být velký inidvidualista, musí se umět nejen bavit sám, ale bavit i ostatní. Stejně tak se musí chovat zodpovědně. Z toho plyne náš složitý systém povyšování. Ve výsledku můžeš mít jistotu, že našemu staršímu členu můžeš svěřit svou uni zbroj a klíče od baráku a je to bezpečnější než v bance.

4. Snažíme se žít aktivně a rádi pořádáme nějaké akce. Obvykle ruznorodé a dosti šílené.

5. Musím také zmínit naše dobré spojence -Nezavislé - se kterými jsme zasnoubeni *usmál se* a spoříme na static.

6. To je asi vše, dalo by se toho napsat spousta, ale nechci vás tu tím otravovat. Souhrnn: Cerveza jako guilda je strašně nezajímavá. Má ale strašně zajímavé členy *uchechtl se* Jak jsem napsal, problém je, že když budete mluvit s našimi členy, žádný Ti neřekne ty samé věci. Každý je u nás z jiného důvodu.

Můj názor:

Z této guildy vlastně nikoho neznám, ale velmi rychle (až se toho děsím) jsem si oblíbila Lišku v Poště, který mi poskytl informace, a také jsem se skvěle pobavila s Iasonem. Za návštěvu stojí jejich malé městečko, které najdete na souřadnicích 2290.1121. Za zmíňku stojí banka, v noci je překrásně osvětlená a občas se zde pořádají diskotéky. Doporučuji navštívit. Na obrázku můžete vidět i "mini parčík" se základním kamenem města.

Cerveza1

Cerveza2


Doporučuji také navštívit jejich stránky, kde naleznete spousty zajímavostí. Jmenujme zde hlavně hádankářskou soutěž, do které se můžete zapojit.

No myslím, že už mi nezbývá nic jiného, než guildě Cerveze popřát mnoho dalších "ztřeštěných" akcí. *usmála se*


[Akt. známka: 1,71 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 78 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist