Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Stalkers
Vydáno dne 03. 02. 2006 (2501 přečtení)

A tentokrát pro vás máme takovou malou libůstku...

Pověz nám tedy, jak guilda Stalkers vznikla?

Mno, zajímavá otázka, a odpověď se dá snadno najít v popsané historii vzniku na stránkách Kelevaru. Vznikla odtržením aktivně hrající části guildy Templar a příčinou byly některé neshody mezi aktivně hrajícími členy a těmi neaktivními.

A proč jste ji dali jméno Stalkers?

Z náhlého popudu. Byla nutnost vymyslet nové jméno guildy, takže padlo několik variant jmen, která už upadla v zapomnění, a nakonec to byl Tremon, který vymyslel právě jméno Stalker.

Co bych musela splňovat, kdybych se chtěla dostat právě k vám?

Řeknu to takhle. Je rozdíl, mezi tím, co bys musela splňovat v době vzniku guildy a tím, co bys musela splňovat dnes.

Tak mi pověz, co bych musela splňovat dnes…

Tenkrát jsme byli parta kamarádů, kteří se znali hodně dlouho z guildy Templars. Takže pro vstup k nám byly velmi přísná kritéria. Vlastně bychom nejspíš vzali jen dalšího kamaráda. Dnes je situace poněkud odlišná. V zásadě úplně odlišná. Dnes bys musela mít zavedenou PK postavu. Slovem „zavedenou“ myslím postavu, která nějakou dobu jako PK strávila a dokázala „přežít“. Nedostal by se k nám člověk, který má 4 killy a prakticky nemá jako PK zkušenosti. A samozřejmě tu nikdo nemá rád hráče, kteří nectí pravidla shardu.

Takže se z vás stala pk guilda...

Něco na ten způsob. Jsme PK guilda, která má pořád ještě některé starší členy modré.

A co by jsi nám prozradil o vašem městě?

Město? Má docela zajímavou historii. No, vlastně nemá historii žádnou *usmál se*. Zakladatelem města je guilda Spirits, která zaplatila většinu nákladů na zřízení města. Guildy Stalker a Atropos zaplatily zase vysídlení tamních „domorodců“ A guilda Stalker se zhostila jakéhosi „vyjednávání“ z pozice síly vzhledem k místním usedlíkům. Snad to i pomohlo a k dnešnímu dni jsou téměř všichni starousedlíci vystěhování a Město duchů a celý ostrov patří našim třem guildám.

A kde bychom ho našli?

Na nejmenovaném ostrově, a samozřejmě bez guard zóny. A každý kdo k nám zavítá, už nebude chtít víckrát *usmál se*. Kdokoli cizí není vítaným hostem, takže snad pochopíš, když přesné umístění nezveřejním *mrkl*.

Měli jste někdy v guild s někým vážné problémy?

Problémy v guildě? Ani snad ne. Pokud nějaký problém vyvstane, je rychle urovnán a vyřešen.

A chtěl by jsi jmenovat někoho naopak významného, kdo ve vaší guildě je či byl?

Slavný? Já ti nestačím? *rozesmál se*. Jinak jmenovat bych určitě chtěl Poustevníka Huo, Tremona, Muinna, Baldura a Matta.

Máš nějakou zajímavou příhodu z guildovního života?

Jednu velice zajímavou. Nejmenované GM bude určitě potěšeno za její zveřejnění a zcela jistě přispěje tato příhoda ke zvýšení jeho již tak výrazné popularity *usmál se*. Samozřejmě, že jde o příhodu, kdy jsme se 4 členové Stalkerů honili v mém domě a dělali blbosti. Stříleli jsme do sebe kuší, nekro bolty a zabíjeli se. Bohužel, pan GM Mauhur na to měl zřejmě jiný názor a vystrašen přítomností GM Reema nás všechny zavřel za bugování linie dohledu. Všem 4 nám tak, slušně řečeno, zničil accounty, na kterých teď máme trest za bugování. Jen pro zpestření dodám, že mezi námi 4 zavřenými byl i tehdejší Seer Alwarin se svojí hráčskou postavou.

Chtěl by jsi na vaši guildu ještě něco „prásknout“ ?

Jsme banda spamerů *usmál se*. Kdyby někdo vyděl naše guildovní fórum, tak by poznal co je to „Pure Spam“. Jinak se asi nic, co by bylo vhodné ke zveřejnění, nenajde.

Dobře, děkuji ti za zajímavý rozhovor a přeji, ať se vaší guildě daří.

Upřímnou soustrast i tobě *mrkl*.


[Akt. známka: 1,75 / Počet hlasů: 12] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 125 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist