Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Hraničáři
Vydáno dne 27. 01. 2006 (2700 přečtení)

Po dlouhé době Vám přináším další guildu...Tentokráte Hraničáře. Můžete se podívat i na jejich stránky.

Proč jméno Hraničáři?

Prečo vlastne Hraničáři? No to je už vzdialená história. Ja osobne som ju nezažil, čo to je však rozpovedané na našej výveske. Pôvodne šlo o skupinku organizovaných bojovníkov proti zlu z mesta Yew. Ich hlavnou úlohou bola ochrana hraníc, a z toho si ľud odvodil ich dodnes používané pomenovanie - Hraničáři.

Co vedlo k založení k guildy?

No, šlo celkom o triviálnu záležitosť. Súčasní Hraničáři boli založený kvôli tomu, že tí pôvodní boli zmazaní. Curufin sa zhostil vedenia guildy a tá znovu začala prekvitať.

Kdo všechno ji zakládal?

Súčasnú guildu zakladali Curufin, Valar, KharConqueror, Goloka, Havran, Drobek, Mr.T-Rex a Arearix. O pár dní na to pribudol Ramon a tak bola kompletná pôvodná zostava.

Co bylo a je teď hlavním cílem?

Hraničáři si za dobu svojej existencie vyslúžili povesť čestných a statočných hráčov, a v tomto trende teda hodláme pokračovať aj naďalej. Okrem iného aj potierame všetko zlo, neprávie a rôznu háveď v lesoch, detaily radšej nechcite vedieť. *mrknul* Okrem iného máme v pláne aj … no radšej to nechajme tak, aby som neskazil prekvapenie.

A máte nějaké razantní body ve vývinu gildy?

Najdôležitejšie boli asi zmeny Guildmastra, Goloka vystriedal Curufina a ja (Lokxy) Goloku. Kúpa guildovného domu taktiež patrí medzi dôležité medzníky našej histórie.

Jaké jsou podmínky pro přijetí nových členů, zda-li přijímáte?

Základné pravidlá o prijímaní sa týkajú dochádzky na rady, znalosti kódexu, a celkovo dobrého správania. Prijímame neustále.

Nepřemýšleli jste někdy vstoupit do nějaké frakce?

Nie, Hraničáři vždy boli, sú a s najväčšou pravdepodobnosťou aj navždy budú neutrálnou guildou.

Chtěl by jsi jmenovat někoho významného, kdo prošel Vaší gildou či je stále členem?

Tak v prvom rade by to bol Havran. Hoci už nie je členom, myslím že ho dosť ľudí na Kelevari považuje za skutočného hrdinu. Potom by to boli bývalí guildmastri, Curufin a Goloka. Bez Curufina by pravdepodobne Hraničáři neexistovali. Hugo z Hor patril taktiež istý čas medzi nás, podobne jako Polik, Fido I či Bibiq. V súčasnosti sú známejší ako obchodníci z našej guildy Izy a Valar, a týmito dvoma menami by som to aj uzavrel.

Měli jste někdy vážný problém s někým v gildě?

No, spomínam si iba na jeden incident. Jednalo sa o adepta menom Bulldog. Votrel sa k nám a hneď bez dovolenia začal nosiť meno našej guildy. Na druhý deň stihol okradnúť pár ľudí, tak bol okamžite vyhodený.

Máš nějakou vtipnou příhodu z guildovních výprav?

No to asi nie. Ja osobne sa smejem takmer neustále, ale pre ostatných by to asi moc záživné nebolo. Jedná sa totiž zväčša o situačnú komiku a prevádzať je tu by sa skutočne neoplatilo.

Co by jsi chtěl ještě prasknout na vaši gildu?

Už ani nič, nie je čo, jedine že to že už pár mesiacov zvádzame boje s potkanmi na našej lúke, ale zatiaľ neúspešne, tí malí hlodavci sa stále vrátia.

Děkuji Ti za rozhovor a přeji další rozkvět gildy.

Vďaka, a na záver prianie pre všetkých hráčov Kelevaru a Noviny: Nech sa darí


[Akt. známka: 1,44 / Počet hlasů: 9] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 174 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist