Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Guildy - N.O.C
Vydáno dne 30. 12. 2005 (2551 přečtení)

Ano, po dlouhé době pokračujeme v naší sérii...Tentokráte Vám přinášíme guildu Neutral Order of Chaos

Proč zrovna jméno Neutral Order of Chaos aneb NOC?
Protože jsme každý od každého kousek a dohromady tvoříme pěkný celek.

Co vedlo k založení k guildy?
Snaha být první guildou na Kelevaru, což jaksi nevyšlo, ale nevadí. Je to bohužel tak dávno, že historie splývá s legendami, takže ani další odpovědi možná nebudou zcela přesné, odpovím na základě informací od těch nejstarších pamětníků.

Kdo všechno ji zakládal?
Lobotech, Vandla, Gordok a Viktor Cistic.

Co bylo a je teď hlavním cílem?
Bylo: cíl byl vždy jediný - ovládnout trh s ingoty - bohužel se to nikdy nezdařilo gildě jako celku, ale jedincům ano a na dlouhou dobu. Městem NOC byl Krondor, ze kterého došlo ke stěhování do nově postaveného města - Borgu. Dalším cílem je ovládnout trh s jakýmkoliv zbožím… NOC má prsty všude *ďábelsky se usmál*.

Kdo byl a je členem?
Současní členové: ANGEL, Tempus, Rtep, Azrael, Bourec, LittleBigMan, Coronair, Arat, Patriot, Kuppa, Horrigan, Amon Ra, Urgo, Dernhelm, Adriana, Haldar + 3 adepti a ještě jednoho tájného člena (Mloku, já tě teda nebudu jmenovat, jak jsem sliboval). Bývalí členové, na které vzpomínáme: Lobotech, Barobij, Valor, Bublifukus, ThunderHammer, Gordok, Melin, Zaba, Grosi, Varda, Majklak, Allanon (Dr.Jam), Lynx Dobyvatel, Mordred, Eiko Carol, Freezer, Levap, Slimmer, Narcis, Naf, Viktor Cistic,Magus.

A máte nějaké razantní body ve vývinu gildy?
Postupné odchody našich zakladatelů a přesuny našich vážených členů do Kelevarského nebe odkud na nás do dnešního dne shlížejí .. dále postavení města Borg.

Jaké jsou podmínky pro přijetí nových členů, zda-li přijímáte?
Přijímáme a podmínky (sice tvrdé) rádi sdělíme kterémukoli vážnému uchazeči. V podstatě je to nejdůležitější cesta, ostatní je vždy otázkou času. Přijímací proces je poměrně dlouhý a tvrdý, ale na druhou stranu si opravdu léta vybíráme mezi sebe jen ty nejlepší, a podle toho to taky u nás v guildě vypadá *usmál se*.

Nepřemýšleli jste někdy vstoupit do nějaké frakce?
My jsme frakce Neutral Order of Chaos *usmál se*.

Chtěl by jsi jmenovat někoho významného, kdo prošel Vaší gildou či je stále členem?
Nechci ukazovat jenom na sebe - takže - Ano, viz celý seznam členů minulých a současných. Také jsme měli a máme pár rytířů i H.o.K. u nás jeden byl, a tak dále… *usmál se* ale jinak z našeho interního pohledu členů bereme všechny členy jako významné a vážíme si jich.

Měli jste někdy vážný problém s někým v gildě?
Ovšem, skoro s každým *směje se*. Ale tak nějak normálně, jak jsem již zmiňoval, žádný člen nikdy nebyl natolik problematický, aby s ním byly vážné problémy. Spíš se tak nějak čas od času všichni pořádně pohádáme a za čas je to zas dobrý *usmál se*.

Máš nějakou vtipnou příhodu z guildovních výprav?
Jasně, většinu vtipných příhod z guildovních výprav je to, že na ně nikdo nepřijde. To se pak nasmějeme na fóru vždycky…

Máte krásné město, chystáte nějaké další úpravy?
Děkuji, taky naše město Borg vyhrálo kdysi v anketě o nejhezčí město a je určitě hezčí než … no ale nebudu to rozmazávat *usmál se*. Další úpravy chystáme někdy v budoucnu, podle zájmu členů v Borgu bydlet.

Může v městě bydlet jenom člen gildy nebo i prostí lidé?
Bohužel jen členové, neboť jsme většinu prostoru věnovali okázalým městským hradbám a na domy už je nyní málo místa *usmál se*.

Co by jsi chtěl ještě prasknout na vaši gildu?
No…, tak to radši asi nic, to by bylo na hodiny čtení *usmál se*. Takže akorát to, že Urgo je lama a Bourec neumí PvP.

Děkuji Ti za rozhovor a přeji další rozkvět gildy.
Taky děkujeme, Uffff. To bylo vyčerpávající.


[Akt. známka: 1,89 / Počet hlasů: 9] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 154 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist