Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Statečná srdce
Vydáno dne 04. 11. 2005 (2918 přečtení)

Takhle se připortím do malebného města Moonglow a přede mnou se objeví zástup zvláštně oděných mužů. Všichni se hlásili k frakci Order. Jejich odhodlanost byla do nebe volající a tak jsem neodolal a optal jsem se jednoho z nich oč se jednalo. Jeho jméno je Alkorn...

Gajdula
Alkorne, pověz nám tedy, co jste měli za lubem

Alkorn
Jednalo se o další ze série dobročinných pochodů, jejichž hlavním cílem je pomoct novým přistěhovalcům do země Kelevarské. Jednalo se o o pomoc z naší strany skutkem a radou. Naším hlavím cílem bylo oslovit co nejvíce nových obyvatelů a snažit se jim pomoci při každodenních problémech jejich všeního dne.


Gajdula
To je chválihodné. Noví obyvatelé naší překrásné země zajisté uvítají jakoukoliv pomoc... Avšak vysvětli Alkorne našim čtenářům lépe, jakou pomoc jste poskytovali. Pomáhali jste jim třeba těžit surovinu, nosit těžké břímě, nebo jste je chránili před nájezdy vrahů raubířů a loupežníků?

Alkorn
Akce na ochranu horníků před vrahy také již proběhly a tak dobročinný pochod byl zaměřen hlavně na pomoc v šírším smyslu slova. Chodili jsme po světě a každého koho jsme potkali jsme se ptali zdali nemá nějaký problém s kterým si neví sám rady, či mu něco nechybí ke štestí. Pokud měl nějaký dotaz či něco potřeboval v rámci našich možností jsme se mu samozřejmě snažili co nejvíce pomoci.


pochod2
Gajdula
Zajímavé řešení. Takový pochod na pomoc občanům by se dalo říct. Narazili jste třeba na nějaké podfukáře, nebo lidi se kterými jste si nevěděli rady nebo dokonce nějaké vrahy? Co jste s nimi udělali, popřípadě co oni udělali s vámi?

Alkorn
Ano bohužel narazili jsme také na takovéto lidi. Ještě v Mongolow jsme se setkali se skupinou bojovníků Chaosu, ale požádali jsme je aby na nás vzhledem na naše diplomatické poslání neútočili .Po té na nás začali útočit Nekromanti ve městě Krondor několik z nás přišlo o život. Narazili jsme také na několik lidí, kteří se nám vysmívali, dokonce nám někdo ukradl truhlici s dary určenými pro občany. Nakonec po poradě, kterou svolal Blackthorn nás začali bojovníci Chaosu nahánět a vyhlazovat i když jsme byli neozbrojeni a měli diplomatické poslání. Zareagovali jsme na to diplomaticky a vyslali jsme vyslance na Blackthornův hrad. Ten byl však uvězněn a Blackthorn požadoval za jeho propuštění odevzdání našho oděvu královského diplomata do jeho rukou, který jsme mu však nemohli vydat.


Gajdula
Tedy se opět všem jednalo o majetek... To je neskutečné, jací dokážou být lidi zlí. Kolik vás bylo v této misi a kolik se vás vrátilo?

Na misi se zúčastnilo 9 členů, většinou královských panošů, poněvadž tahle akce byla určena pro ně, aby se naučili, že býti členem Řádu neznamená jenom prosazovat naši víru s mečem v ruce, ale hlavně dbát a pečovat o naše občany. Z mise se vrátili jenom dva živí členové, ostatní přežili jenom díky umění vrchního královského léčitele a jeho pomocníků.

pochod1
Gajdula
A teď taková otázečka: nač jste měli v ruce knihu řádu, kam zmizela výbava zesnulých členů výpravy a co bylo v truhle s dary pro občany? Pokud na jakoukoli z těchto otázek nebudeš chtít odpovídat, máš na to plné právo.

Alkorn
Kniha řádu měla symbolizovat, že jsme diplomati a že nemáme žádné vybavení, které by se dalo využít k boji. Tento symbol byl použit i v předcházejících pochodech a doufáme, že již všichní ví, že symbolizuje právě dobročinné akce. Výbava se skládala z róby královny Patricie a z knihy Řádu. Těmto předmětům byla dána magická moc, aby je nikdo jiný nemohl zneužít či odcizit. Ovšem po ukončení dobročinného pochodu na příkaz vrchního královského mága se tyto věci samy zničily a byly zapomenuty v čase. V truhle byly dary, které jsme připravili speciálně pro pochod. Již z minulých pochodů jsme měli představu, co přibližně občané postrádají a tak jsme jim tyto věci chtěli darovat. Jednalo se o brnění, oblečení, reagenty, domy k bydlení a další. Vše, co jsme si mysleli, že by mohli upotřebit. V knize Řádu byl sepsán kodex Řádu a základní ctnosti a také informace o dobročiném pochodu a také naše zápisky.


pochod3
Gajdula
Co k tomu dodat. Doufejme, že vaše případné budoucí výpravy budou úspěšnější a že nenarazíte na takový nezdar, jako při této akci. Děkuji ti Alkorne za veškeré poskytnuté informace a přeji hodně zdaru do budoucna!

Alkorn
Děkuji a Vám také přeji mnoho úspěchů ve vaší práci. Dovolím si však podotknout, že nechápeme rozhodnutí Blackthorna, který vydal rozkaz potlačit naši mírovou misi vojenskou silou a to přímo před očima občanů země Kelevarské. Nechápeme, co tímto krokem sledoval a co tím chtěl odkázat občanům.

Více informací také naleznete na:
http://www.orderi.wz.cz/article.php?id=38
http://www.orderi.wz.cz/article.php?id=39

[Akt. známka: 2,27 / Počet hlasů: 11] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Gajdula | Počet komentářů: 192 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist