Zemský Trubač
  Dnešní datum: 24. 05. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Clan of Heroes
Vydáno dne 28. 10. 2005 (2631 přečtení)

Přinášíme Vám pokračování naší nové rubriky. Dnes měla být na řadě guild Sigmarovy děti, bohužel se mi nikoho patřičného nepodařilo sehnat, a tak Vám přináším guildu Clan of Heroes

Redaktorka: Co vedlo k založení k guildy?

Mluvčí: Je tomu už tak dávno, že si to prakticky nikdo nepamatuje. Nejstarší členové však tuší, že to tenkrát založili, protože byli přátelé a chtěli mít něco společného, co by je zastřešovalo. A tak spolu dál chodili do dungeonů a na akce, ale už měli za jménem ono [CH], coby zkratku „Clan of Heroes“.

Proč zrovna Clan of Heroes?

Abyste se vypravili do dungeonu, nebo na nějakou akci, musíte být velkým hrdinou, a to platilo dnes i tehdy. Tak proto „klan hrdinů“.

Kdo všechno ji zakládal?

Všechny už si nevybavím, tak se omlouvám pokud by se na někoho zapomnělo. Byl to Kuba II., Popp, Mr.Killer, Sarrah of Terra, Marcek, Vojti. Určitě jsem někoho vynechal, je to už doopravdy dávno.

Kdo všechno byl a je členem?

Těch lidí bylo i je hodně, asi nemá smysl jmenovat všechny. Kdybych měl mluvit o významnějších členech dneška, tak musím říct jména jako Manwe, Lance, Avathar, Vanya Loote, Hypermangan, Silmaril, nebo Marco. I v minulosti u nás bylo mnoho významných lidí, mezi které patří především zakladatelé gildy. Ovšem měli jsme i nechvalně proslulé členy, například hráče „Zombík“. Ještě dnes si vybavuju jak ve Vesperu přemlouval Mr.Killera a mě, jestli bychom ho vzali do klanu, že nám bude dělat osobního strážce *smích*. Krátce u nás byl také Thorken a Crenshaw a mnozí, mnozí další. Jo a taky je u nás Ironfist, který dělá velmistra Chaosu.

Co bylo a je teď hlavním cílem?

Hlavním cílem gildy bylo to co jsem uvedl už na začátku. Byla to také touha podílet se jako organizovaná skupina na dění na Kelevaru a v rámci možností toto dění ovlivňovat. Samozřejmě to také bylo o vzájemné důvěře a pomoci. To, že jsme to mysleli a myslíme vážně dokládají i pravidelné pivní srazy v hostinci nedaleko od guildstone.

A máte nějaké razantní body ve vývinu gildy?

Razantní změny se udály. První byla ta, že první GM, Kuba II., přestal mít čas na UO, tak to po něm vzal Mr.Killer. Další změna s tím souvisí – v té době přemluvil celou gildu Popp abychom vstoupili do Chaosu.

Jaké jsou podmínky pro přijetí nových členů, zda-li přijímáte?

Protože jsme součástí frakce Chaos, musí každý uchazeč o členství projít sítem kritiky všech členů Chaosu. Pokud tímto sítem projde bez poskvrny, řeší pak starší členové gildy, zda bude nebo nebude uchazeč přijat. Požadujeme především schopnost samostatně, slušně jednat a chovat se jako dospělý člověk. Důležité je mít v sobě pokoru a ochotu pomáhat druhým v nouzi. Záleží nám i na minulosti dotyčného – například bývalého nekromanta bychom vzali jen těžko. Než dotyčný vstoupí do gildy, musí přísahat, že se bude řídit kodexem Chaosu a věcmi, které jsou s ním spojeny.

Měli jste někdy vážný problém s někým v gildě?

Problémů za tu dobu bylo několik. Někteří členové se nechovali podle toho, k čemu se zavázali a proto byli z gildy odejiti. Chceme dát každému možnost u nás být, ale pokud dotyčný nerespektuje zásady rozumného a slušného chování, svou šanci propásne.

Co by jsi chtěl dál prásknout na vaši gildu?

Už asi nic, snad jen že pokud někdo ze čtenářů bude v nouzi a bude potřebovat nějakou pomoc, stačí se na někoho z nás obrátit se slušnou prosbou. Ať ale nepíší žádní podvodníci, nebo lidé, co neumí říct „prosím“.

Děkuji za pěkné popovídání a přeji další úspěchy.

Také děkuji a přeji hodně spokojených čtenářů.

[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 12] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 286 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1889 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1498 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1351 hl.)
 
Je mi to jedno (1334 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1284 hl.)
 
Nečtu to tu (1430 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8786

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist