Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Odchod a příchod Lobotecha
Vydáno dne 02. 09. 2005 (2284 přečtení)

Ptáci venku překrásně zpívají a skrz temné a prázdné chodby hradu ...

Ptáci venku překrásně zpívají a skrz temné a prázdné chodby hradu píská meluzína. Postava však seděla mlčky na své židli a hleděla jakoby do prázdna. Bylo ji zima, na sobě neměla krom bederní rouchy nic. Ale chlad nevnímala. Uvnitř ní se dělo něco zajímavého, něco dosud nepoznané. Oči měla krvavé a nevykazující žádný život. Co se to s ní děje?

Náhle sebou otřásla, ale výraz očí se nezměnil. Tím otřesem však shodila korbel s pivem ze stolu a hluk přivolal služebnictvo.
"Sire Lobotechu, jste v pořádku?" zvolal sluha, který vběhl do místnosti.
Lobotech se však ani nehnul. Jeho výraz byl neobvyklý. Rysy už nebyly takové, na jaké byly všichni ti, co ho znali zvyklí. Něco se v něm měnilo.

Náhle jeho duch opustil tělo a to padlo na stůl. Z čela mu vytryskl pramínek krve. Sluha k němu rychle přiběhl a snažil se ho ošetřit, ale uvnitř jeho tělesné skořábky již nebyl život. Hrdinná duše opustila tělo. Co se to však stalo? Do těla vjel nový život. Jakoby někdo cizí do něj vstoupil. Sluha sebou trhl. Ale to už není jeho pán. To není ten sir Lobotech, který se tak proslavil na světě kelevarském. Má možná jeho tvář a jeho jméno, ale už to není on. Jeho tělo je stále zde, ale duše již odešla.

Nechť odpočívá v pokoji Lobotech [H.o.K.], který brzy vejde do Síně slávy.

Nyní je již pouze Lobotech. Člověk s jinou duší.[Akt. známka: 1,89 / Počet hlasů: 9] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sarakirn | Počet komentářů: 46 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist