Zemský Trubač
  Dnešní datum: 28. 02. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    

téma * Královští Panoši znovu aktivní
Vydáno dne 05. 08. 2005 (2498 přečtení)

No tak k nám do redakce přišel zajímavý článek od Lokxyho, který nám už jednou přispěl svým skvělým výtvorem. No tenhle je opět ve slovenštině a je jak už sám název vypovídá, je o Královských Panoších.

O Panošoch ste si už v novinách jeden článok mali možnosť prečítať, ale prešiel už nejaký čas. Udalosti v Ráde spôsobili nemalé problémy a dočasné zastavenie niektorých projektov, ale Královští Panoši sú späť a s nimi možnosť stať sa členom frakcie Order. Nasledujúci text Vás teda oboznámi s novými postupmi.
V prípade, že sa na to cítite, preštudujte si stránky Panošov www.panosi.wz.cz, najmä Kódex Rádu, ktorý nájdete tu: http://www.panosi.wz.cz/kodex.php. Pokiaľ Vás zaujal, a myslíte že ho dokážete dodržiavať, musíte spĺňať tieto podmienky, ktoré sa od minula nezmenili:

1.Čistá minulost, nebýt dříve chaosem nebo nekromantem či dokonce vrahem.
2. Dobré chování a nemít pověst nečestného a podvodného obchodnika či človeka.
3. Nespojovat své síly s vrahy země kelevarské, ani jim nijak pomáhat.
4. Být plně loajální ke královně a být připraven pro ni položit život.
5. Musí proběhnout hlasování. Adept musí být věčinově schválen.
6. Každý adept musí dodržovat bezpodmínečně kodex řádu.

Samotná prihláška sa v súčasnej dobe podáva cez registrovaný účet na stránkach Panošov, www.panosi.wz.cz / Ostatní / Registrace. Po úspešnom zadaní vašich údajov obdržíte potvrdzujúci email. Následne sa môžete nalogovať, a podať si prihlasovací formulár, ktorý obsahuje 7 otázok. Ich znenie sa taktiež nezmenilo, ale tu sú:

1) Kolik vám je v realu, jak dlouho již hrajete?
2) Proč chcete vstoupit do Orderu?
3) Čím jsou vám ideály Řádu blízké?
4 ) Jak si myslíte že mu budete prospěšní?Čím?
5) Něco o vaší minulosti v Ultimě ( frakce, PK , bývalé postavy... )?
6) V jakých jste byl guildách a proč jste odešel, popřípadě proč vás vyhodili?
7) Máte/měl jste s někým na Kelevaru konflikt? Uveďte jméno i důvod.

Potom Vám už neostáva nič iné len čakať. V prípade prijatia získate prístup na fórum pre Panošov, kde sa dozviete o všetkom čo s Vami súvisí, naviac získate tiež pár bonusov ;-) Bodový systém je od minula nezmenený, na to, aby ste sa stali právoplatnými členmi Rádu potrebujete 10 bodov, ale udeľovať Vám ich môžu len členovia vedenia Panošov. Na nich sa tiež môžete obrátiť pokiaľ máte nejaké otázky alebo niečomu nerozumiete, radi Vám pomôžu a v súčasnej dobe to sú:
1 Alkorn(Farid) - 305-154-496 - alkorn@fianna.cz
2 Rytíř Whoor - 196-941-573
3 Lokxy - 341-008-755
Aktuálny zoznam bude na adrese http://www.panosi.wz.cz/clenove.php

To je myslím všetko dôležité, snáď som na nič nezabudol. Takže lúčim sa s Vami, a dúfam že sa uvidíme u Panošov. S pozdravom Lokxy.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Postrach | Počet komentářů: 138 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Lokxy )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1803 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1407 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1269 hl.)
 
Je mi to jedno (1249 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1200 hl.)
 
Nečtu to tu (1344 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8272

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist