Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Prohlášení Královny Patricie
Vydáno dne 22. 07. 2005 (2309 přečtení)

Zemí kelevarskou se novina o popravení velmistra řádu rozlétla jako šíp. No a jak to bude dál?

Královna Patricia se doslechla, že po uvěznění a rozhodnutí popravy Velmistra Alkorna se tuto informaci doslechl jeho bratr Alkoren žijící v daleké zemi za oceánem a rozhodl se přicestovat po letech zpět do země kelevarské uctít památku zesnulého bratra se kterým ho pojilo nejen stejné datum a hodina narození, ale i stejná podoba a pomodlit se nad jeho hrobem. Rozhodl se prý, že převezme jméno svého bratra za své a tím dokoná úctu jeho duši a skutkům jenž nebylo možné dokonat. Zajímá se prý o vše co bratr dělal a také o možnost pokračovat v jeho rozdělané práci. Královna Patricia tyto informace vítá však si je vědoma toho, že ještě mnoho času uběhne nežli Alkoren dorazí na hrad v Britainu a tak nyní vyzývá každého člena Řádu, který si myslí, že by mohl vykonávat funkci velmistra, aby se ozval královskému sekretáři. Z přihlášených kandidátu by volbou vznikl plnohodnotný Velmistr Řádu však se zkrácenou dobou své působnosti do podzima tohoto roku kdy by se uskutečnili plánované řádné volby ve kterých by samozřejmě mohl kandidovat opět a do kterých by svou kandidaturu mohl stihnout i bratr zesnulého Alkorna. V případě, že se nikdo nepřihlásí, bude Královna řešit situaci s představiteli guild napříč frakcí a do té doby samozřejmě nadále vedou zemi Rytíří.

Královský sekretář Iluvatar[Akt. známka: 2,57 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Postrach | Počet komentářů: 63 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist