Zemský Trubač
  Dnešní datum: 28. 02. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    

téma * Mužíček ve verite chainu
Vydáno dne 18. 02. 2005 (2919 přečtení)


Měl jsem s ním sraz ve městě Vesper. Přišel přesně na čas. Pozdravili jsme se, představili a on mě pozval na hrad H.o.K. Mlok ze Mřelí – další člen této slavné skupiny hrdinů. Ten jenž se proslavil mimojiné i svým odporem vůči Nekromantům. Měl jsem možnost s ním rozmlouvat přímo ve slavnostním sálu hradu. Všude kolem mě čišelo ze zdí hrdinství a čest. Přede mnou seděla postava, jež je rázným příkladem toho, jak by se měl člověk chovat. Mlok ze Mřelí byl více než hovorný a tak jsem měl možnost pro Vás připravit tento rozhovor.


Mlok ze Mřelí

Redaktor: Jak velká čest byla pro Vás možnost stát se členem H.o.K.?

Mlok ze Mřelí [H.o.K.]: Byla to jako rána z nebe. Já jsem zprvu nechtěl o tom ani slyšet, protože jsem měl pořád před očima starou skupinu H.o.K.

Redaktor: Co bylo na té staré skupině tak zajímavého?

Mlok ze Mřelí [H.o.K.]: Nemohl jsem se jim rovnat. Byli to prostě hrdinové. Byl jsem přesvědčen, že se jim jen tak nevyrovnám, že pro mě v jejich společnosti není místo. Lidi mě tehdy víceméně přesvědčili, abych do toho šel. Velký dík v tomto patří Natallyi. Ona mě víceméně dala pár facek a řekla něco v tom smyslu: „Jestli to odmítneš, tak si mě nepřej.“ Později jsem se dověděl, že přispěla i k té nominaci na člena. Takže za svoje H.o.K. vlastně vděčím jí. Jistě si z toho odvodíte, že to pro mě byla nesmírná čest, protože jsem nic jiného nikdy nebyl. Nebyl jsem v žádné gildě, nebyl jsem žádné pvp eso, prostě jsem byl ten týpek v chainu. Teď mohu říct, že toho ani v nejmenším nelituji. S hrdinama mého mládí jsem se poznal a jsem tomu rád. Jinak věcí, co se H.o.K. týkají jako velení na akcích a zkoušet prosadit svůj názor, tak to nějak přišlo samo.

Redaktor: To už trochu zabíháme do další otázky. Co se změnilo po Vašem vstupu do H.o.K.?

Mlok ze Mřelí [H.o.K.]: Tak změnilo. Když tedy … No udělal jsem tehdy asi čtyřicet tamburínek s craftem. Měl jsem je v bance a těm co žadonili o něco s podpisem jsem je dával. Ale prodávat jsem viděl tak pět z nich. Takže předpokládám, že si je majitelé ponechali, což je fajn. Co se týče akcí. Lidi mě následovali, ale to možná bylo i proto, že jsme se znali a oni mě nějak respektovali. Hmno, jinak změnilo se taky to, že jsem se o sobě začal dovídat různé věci. Třeba že jsem byl rytíř, že jsem zabil plno PK a podobně. To samozřejmě není pravda. Dřív jsem jezdil třeba do Kondoru, když tam bývaly pkčka a restoval jsem všechno kolem sebe. Když jsem tam přijel coby H.o.K., tak se někdy stalo, že pkčka utekla. Ale ne přede mnou, ale před titulem. Víte ono se toho až tak moc nezměnilo. Já jsem prostě dělal to, co před tím. Tohle jsou jen takové zajímavosti.

Redaktor: Co jste si myslel o H.o.K. před tím, než jste se stal členem?

Mlok ze Mřelí [H.o.K.]: Na to nemohu odpovědět, protože já jsem vždycky bral H.o.K. jako skupinu slavných lidí, co má každý svou odpovědnost, takže někoho jsem měl rád, někoho ne, ale většinou jsem je rád měl. O té instituci jako takové jsem si nic moc nemyslel. Většinou když jsem viděl něco co mě zanechalo v němém úžasu, tak za to nemohl titul, ale dotyčný sám. Já to beru jako víceméně ocenění vašeho hraní, vaší práce, titul cti co vám pomůže a umožní rozvinout vaše RP a názory. Prostě když Lobotech a Freezer vletěli do Delucie mezi pět pkček v mythu na unikátních zostech, tak jsem zíral. To ale nebylo H.o.K.em, ale Lobotechem. Nevím, jestli mi rozumíte?

Redaktor: Rozumím. Velmi dobře. Vyhovuje Vám současná organizace H.o.K.?

Mlok ze Mřelí [H.o.K.]: O organizaci můžeme mluvit u organizované skupiny. Nevšiml jsem si, že by H.o.K. byla nějak organizovaná. Nesmíte zapomínat, že ještě nedávno tady byl Behemot (CH), Thorix a Ashe (O), Satori (Pk), Pavel a Mark (O), Samuel rytíř a neutrálové. To je naprosto rozmanitá skupina a ta moc organizovat nejde. Myslím, že se můžeme třeba organizovaně pohádat, diskutovat o něčem, nebo se domluvit a někam se vypravit. To bylo v plánu. Navrhoval jsem to nedávno, že bychom se všichni H.o.K. mohli domluvit, něco ukutit, nebo vymyslet. Nějaký rozruch, soutěž, quest a podobně.

Redaktor: Asi to nedopadlo dobře, že?

Mlok ze Mřelí [H.o.K.]: Ale jo. Všichni byli pro. Ale nikdo nenašel čas. K té organizovanosti – chtělo by se to trochu víc dát dohromady, ale tak, aby to nikomu nelezlo do soukromí, do RP a ponechalo to jistou volnost. Já tím myslím třeba zorganizovat veřejnou diskuzi. Konfrontace názorů s lidmi na nějakou věc.

Redaktor: Jak by se mělo H.o.K. změnit, pokud vůbec?

Mlok ze Mřelí [H.o.K.]: Nikdo nemůže popřít, že se H.o.K. za dva roky nezměnilo, ale přitom se s ním jako takovým vlastně skoro nic nestalo. Nikdy se nezměnil systém, stejně tak jako web. Přesto se H.o.K. změnili. Změnili se členové i když ne moc. Změnil se pohled hráčů, protože hráči jsou jiní. Svět se mění a tak se i H.o.K. mění. Jak se změní dál, to nikdo neví.

Redaktor: Proč jste nikdy nešel do žádné gildy?

Mlok ze Mřelí [H.o.K.]: Kdysi dávno, když jsem začínal jsem poznal gildy. Líbila se mi gilda Orders, jenže tam byly vysoké nároky, tak jsem si řekl, že bych mohl zkusit třeba Fenomén. Znal jsem tam plno lidí, ale nějak k tomu nedošlo a pak jsem poznal N.O.C. Parádní gilda. Moc se mi líbila. Jenže jsem neměl GM blacksmithing a tak jsem jim nechtěl dělat ostudu. Dnes už je to jiné. Ale tehdy byli známí kováři a tak jsem nakonec nešel nikam. Vyhovovalo mi to, protože jsem poznal ty lidi a chodil jsem s nimi na akce i když jsem nebyl jejich člen. Pak jsem si domyslel RP a gildy se o mě začaly zajímat, ale já jsem se prostě rozhodl zůstat samotář kvůli RP, a tak jsem je odmítal. No po čase, po dlouhém čase, už bych klidně i do nějaké vstoupil, ale je mi to blbé vůči těm gildám, co jsem odmítl s tím, že zůstanu bezgildovní.

Redaktor: Je možné, že se jednou stanete členem N.O.C.i?

Mlok ze Mřelí [H.o.K.]: No nemohu vědět, co bude. Z hlediska kvantové mechaniky je možné ledacos. Já odpověď neznám, nevím co bude.

Redaktor: Tak jinak. Chtěl byste se stát členem N.O.C.i?

Mlok ze Mřelí [H.o.K.]: Jednou jsem si dělal seznam gild, které mi nabídly členství. *usmál se* Myslím, že kdybych se rozhodl jít k NOCi, nebyl by to velký problém, abych se stal adept. U frakčních gild už by to byl asi větší problém, respektive mohly by nastat potíže.

Redaktor: Vraťme se však k H.o.K. Zdá se mi, že H.o.K. není v takové úctě u nováčků jako bývalo. Nemám pravdu?

Mlok ze Mřelí [H.o.K.]: To souvisí s vývojem a taky hodně individuálně. Setkal jsem se s oběmi možnostmi. Několikrát se mi stalo že lidé považovali H.o.K. za guildu, ale to není tak úplně jejich chyba, to spíš svědčí o tom, že se s H.o.K. ještě nesetkali ani z vyprávění. Víte v tomto ohledu jsem hodně zvědavý co přinese budoucnost a noví adepti.

Redaktor: Setkal jste se někdy s někým, kdo Vámi „pohrdal“ a nadával Vám?

Mlok ze Mřelí [H.o.K.]: Myslíte něco v tom smyslu: „H.o.K. jsou lamy? Ne nikdy. Snad s tím, že H.o.K. nic nedělají. Že nebojují s MS a že jsou zbyteční.

H.o.K. určitě zbyteční nejsou. Jsou to lidé, kteří si zaslouží uznání a úctu. Mějme to na vědomí. Vězte, že tito lidé jsou prostě něčím vyjímeční. Chovejme se k nim podle toho.


[Akt. známka: 2,39 / Počet hlasů: 18] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sarakirn | Počet komentářů: 238 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1803 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1407 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1269 hl.)
 
Je mi to jedno (1249 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1200 hl.)
 
Nečtu to tu (1344 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8272

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist