Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Rozhovor s Velmistrem Thorixem
Vydáno dne 04. 02. 2005 (2707 přečtení)


Hrdina, velmistr Řádu, rádce královny Patricie a Gildmaster gildy Black Guards - to vše je Velmistr Thorix. Měl jsem možnost se bavit s tímto známým a uznávaným bojovníkem a mohu říct, že rozmluva to byla velmi zajímavá. Bylo cítit, že spíš než na povídání je Velmistr Thorix připraven na boj. Byl snad ještě nervóznější než já a to jsem byl opravdu hodně nervózní. Vždyť právě rozmlouvám s legendou Kelevaru. Bavím se s někým, kdo už zažil tři panovníky na královském trůně a všem těmto panovníkům vždy dobře sloužil. Loajalita, čest a odvaha. Co víc lze k tomu říct.Redaktor:

Sire Thorixi, jste Velmistrem Řádu a zároveň členem H.o.K. Co považujete za větší čest a odpovědnost?

Velmistr Thorix [H.o.K]:

Obě tyto funkce jsou pro mě velice důležité a prestižní. Vybrat jednu, kterou považuji za důležitější ani moc dobře nepůjde. Ale kdybych musel, tak přece jen ve službách královny jsem hodně dlouho. A zásluhy a činny, které jsem v nich udělal mě dostaly nejdříve do H.o.F a následně do nynějšího H.o.K. Takže velmistrování je trošku v popředí.

Redaktor:

Co tedy pro Vás znamená členství v H.o.K.?

Velmistr Thorix [H.o.K]:

Snad už to vyplynulo z první odpovědi. Znamená to pro mě moc. Být v řadách Řádu je pro mne poslání a H.o.K je pro mě velká pocta.

Redaktor:

Mělo by se změnit H.o.K.? Případně jak?

Velmistr Thorix [H.o.K]:

H.o.K by určitě nějakou změnu potřebovalo.A taky by zároveň potřebovalo větší důvěru. Protože v této době je to jen hezké prodloužení jména…

Redaktor:

Takže si myslíte, že by mělo členství v tomto společenství obnášet i odpovědnost a nějakou činnost?

Velmistr Thorix [H.o.K]:

Určitě... H.o.K jsou lidé, kteří byli vybráni dalšími lidmi. Což svědčí o tom že mají v kelevarském světě nějaké to renome. Tak proč je více nevyužít? V době, kdy se nazývalo naše společenství H.o.F., měli členové různé funkce. Třeba vedení královské armády, nebo řešení politických vztahů s jinými městy a zeměmi.

Redaktor:

Kdo je podle Vás ideální člen společenství hrdinů? Nemyslím teď konkrétní jméno, ale spíš skutky a činy.

Velmistr Thorix [H.o.K]:

Ideální člen, to by měl být někdo, komu nejde o slávu a postavení, ale prostě jeho činy mluví za vše.

Redaktor:

Nemohu se nezeptat na Řád. Určitý čas šly zvěsti o tom, že je Řád v krizi. Jak je tomu nyní?

Velmistr Thorix [H.o.K]:

No určitě žádná společnost nebo jiné velké uskupení nemůže existovat pořád úplně v pohodě a bez problémů. I když jsme lidi se stejným cílem a záměrem, tak prostě můžeme mít rozdílný názor a pohled jak nějakého cíle dosáhnout.

Redaktor:

Takže je možné, že u Řádu jsou lidé, kteří se na věci dívají rozdílně. Poslední slovo ale má královna nebo velmistr. Je to tak?

Velmistr Thorix [H.o.K]:

Ne zcela tak. Oni by pouze třeba řešili nějakou věc jinak, ale chtějí dosáhnout stejného cíle. Ale proto jsme Řád a společně vybereme jednotné řešení. Hlavní slovo má královna, ale je ochotná naslouchat a případně i posléze upravit svůj názor.

Redaktor:

Vykonal jste toho pro královnu a pro Kelevar hodně. Přemýšlel jste někdy o tom, že byste odešel z Řádu?

Velmistr Thorix [H.o.K]:

Ano. Jak už sem říkal dříve v Řádu jsem opravdu dlouho a už jsem zažil tři panovníky na královském trůně. Poprvé jsem asi přemýšlel o odchodu, když z této země odešli mí přátele a bratři ve zbrani, se kterými jsem strávil dlouhou dobu. No a pak jsem uvažoval o odchodu z Řádu, když byl zabit mladý král Artur.

Redaktor:

Nyní o případném odchodu neuvažujete?

Velmistr Thorix [H.o.K]:

Nějaké můry se snad každému honí hlavou, ne?

Redaktor:

Co byste vzkázal těm, co se chtějí stát členy H.o.K., případně členy Řádu?

Velmistr Thorix [H.o.K]:

Nehrňte se za slávou. Ona si vás najde sama. Stačí jít pomalými krůčky po té správné cestě.


[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 18] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sarakirn | Počet komentářů: 243 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist