Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Chaos
Vydáno dne 15. 01. 2005 (2822 přečtení)

Bylo mi dáno abych se staral o psaní ohledně frakce Chaos. Tak také učiním, jakožto člen frakce zcela nestranně. Tato frakce se snaží dosáhnout naprosté svobody a rovnosti před bohem, a naprosté svobody lidu. Článek je sepsán bez účasti Velmistra. Nevím, co jsem si mohl dovolit zveřejnit, tak jsem napsal text o základu chaosu.

O svobodě se můžete přesvědčit sami. Královna byla vyhnána a její hrad byl zamčen. Stalo se tak po dlouhých, útrpných bojích o moc. Zdá se, že má Lord Blackthorn celou zem v moci, ale není tomu tak. Lord dosáhl toho, čeho měl. V městech obnovil stráže a teď nikdo nevládne zemi. On sám mohl dosadit kohokoliv i sám sebe na trůn, ale neučinil a neučiní tak. Chce zde svobodu a rovnoprávnost. Některým lidem to připadá, že všude panuje strach, ale není tomu tak.

To lidé sami si to udělali. Je na každém, zda se mu to líbí či ne. V dnešních dobách se také našel dávný hrdina, který se sám chce nechat dosadit na trůn. Nezáleží jen na něm, ale i na všech obyvatelích země. Může to být podraz, ale nemusí. Každý ať si vybere, zda chce Císaře Lobotecha spojeného s vrahy anebo svobodu jak tomu bylo doteď.[Akt. známka: 2,40 / Počet hlasů: 52] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 224 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist