Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Kelevarský dvanáctiboj
Vydáno dne 03. 04. 2011 (1657 přečtení)

Kelevarský dvanáctiboj, turnaj pod vedením Tristana, který má vyplnit 3 měsíce dění na Kelevaru, je zajisté velikým zpestřením a každý z nás si v něm může něco najít.


Už to, že hráč nepotřebuje žádnou svou výbavu je jistě nadmíru spravedlivé navíc není nutná žádná registrace a soutěžit zde může opravdu každý. A jak již říká stalé pořekadlo, není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Body se totiž získávají i za to, že přijdete změnit své síly s ostatními. Proto se ti, jež najdou čas na každou disciplínu, mohou dostat dále než někdo, kdo jednou vyhrál. Odměnou za celý turnaj je krásná tunika, kterou bude vítěz moci nosit 2 měsíce.4


Co se týká samotných disciplín, mohli jsme vidět tradiční souboje s meči, orientační běh skrz Bludiště, lesy a dokonce i dungeon, boje trénovaných opeřenců, turnaj mágů, měření sil v dovednosti s krumpáčem a kladivem, kušařský turnaj dvojic, zabrousilo se i do vědomostí z okruhu Kelevaru či celé Ultimy a dokonce se i lovilo, kradlo a vařilo. Pro další kolo si pro nás Tristan připravil jistě něco neobvyklého, možná, že bude mít konečně štěstí někdo jiný než Drarn, který se kromě dvou kol octnul vždy na stupni vítězů a je s 28 body na prvním místě. Nic však není ztraceno, vše se může ještě změnit. Na záda mu totiž dýchá Cristin Belafort nebo Swift.

Kelevarský dvanáctiboj se stal velmi populárním a oblíbeným, svědčí o tom i fakt, že se první disciplíny zúčastnilo neuvěřitelných 58 hráčů, celkově se do turnaje zapojilo hráčů 90, což je na kelevarské poměry obrovské množství.A co na turnaj říkají ostatní?


Cristin Belafort:


Co říkáš na dvanáctiboj? Jak se ti líbí jeho průběh a disciplíny...?

Dvanáctiboj je fajn jako myšlenka. Zaměstná to lidi a děje se něco na Kelu, což je fajn. Průběh je docela v pohodě až na některé disciplíny, které nebyly dopilované pořádně, ale tak jak říkal už Tristan, je to první turnaj tohoto typu a v budoucnu to bude určitě lepší. Disciplíny zatím asi dopohody, jsem spíš zvědavej na disciplínu, která bude teď.

Swift:

Swifte, vyhrál jsi s Drarnem disciplínu v kuších dvojic, co říkáš na průběh turnaje a na disciplíny, které zatím byly...?

Turnaj to bol dost vyrovnany a nebolo to len o stasti, vybava bola dostacujuca. *usmial sa* Vo finale sme narazli na Orderov co bol dost kvalitny suboj. Pripomenulo mi to stare casy ked som pozeral suboje Chaosu a Orderu pri kovke. *smeje sa* Dalsie disciplíny boli celkom zaujimave najme suboj kopacu a kohuti zapasy co sme tu uz dlho nemali.

Drarn:

V kelevarském dvanáctiboji si udržuješ první místo, jak na tebe celý turnaj působí a co bys doporučil ostatním, aby dosahovali stejných výkonů jako ty? Jíš nějaké cereálie?Néé cereálie nejim, ale možná je to odstupem, který si dělám.V poslední době se vyhýbám hraní v normalní dny a vše soustředuji na ten jediný den v týdnu, kdy je turnaj. Dělám si nejrůznejší makra a vymýšlím taktiky na daný turnaj. Dvanáctiboj obecně se mi moc líbí a jsem rád, že ho Tristan uspořádal.

A na závěr ještě obrázek z přípravy na orientační běh:

5[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 171 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist