Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:




Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Chrámy Ctností, část první
Vydáno dne 01. 11. 2010 (1951 přečtení)

Připravil jsem si pro vás článek o Chrámech Ctností

Chrámy Ctností, část první

Jsou rozmístěny po celé Zemi Kelevarské. My si tu pokaždé rozebereme dva chrámy a půjdeme po směru hodinových ručiček. Jako první dva chrámy si dnes rozebereme Honesty a Spirituality.

Chrám Honesty se nachází na ostrově jménem Ice Isle. Na tomto ostrově je také město jménem Snow Paradise a obrovský důl, který jsme si popisovali v minulém vydání. Úplný překlad slova Honesty znamená upřímnost, čestnost nebo poctivost. Chrám Honesty je možná nejvíce používaný, je největší a probíhají tu duely hráčů a většina vrahů zde odpočívá. Na tomto ostrově jsou i podzemní katakomby s názvem Deceit. Za dobu co jsem tu stál, což byla asi hodina, zde proběhlo nespočet lidí.

Mapka Honesty

Mapka ukazující ostrov Ice Isle

Honesty

Pohled z Chrámu Honesty

Další chrám, který si popíšeme, se jmenuje Spirituality a nachází se západně od města Trinsic, který nedávno obsadili Tsurané. Jsou zde poblíž i podzemní katakomby s názvem Destard. Nedaleko směrem na severovýchod najdeme bažiny, v kterých se určitě skrývá nějaká ta nestvůra. Tento chrám není moc používaný a ani není moc velký. Spirituality v úplném překladu znamená duchovno. Za dobu co jsem tu byl zde proběhl jen jediný človíček.

Mapka Spirituality

Mapka ukazující okolí Chrámu Spirituality

Spirituality

Pohled z Chrámu Spirituality

To je pro toto vydání vše, těším se na Vás příští měsíc!



[Akt. známka: 2,40 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Murphy | Počet komentářů: 188 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist