Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Umění Kovařiny
Vydáno dne 01. 04. 2010 (3040 přečtení)

V této "relaci" se dozvíte něco o skillech. Každý měsíc se můžete těšit na "prohrábnutí" jednoho skillu, přičemž se dozvíte na čem trénovat, jak trénovat, kolik materiálu budete potřebovat a spoustu dalších věcí. Pro tento měsíc jsem si vybral skill zvaný Blacksmith, česky kovařina. Následující měsíc se můžete těšit na skill Tinkering, v českém překladu to znamená práce s dráty - "dráteničení".

Umění Kovařiny

Kovařina patří mezi velmi těžké dovednosti, je hodně časově i materiálně náročná. Ti, kteří ještě nezapočali s trénováním této dovednosti, nechť se začtou do tohoto článku. Hornictví a kovařina jsou úzce spjaty slabým vánkem prutů různých druhů rud. Máme tři způsoby, jak trénovat tuto dovednost. Ukažme si první možnost jak trénovat. První možností je trénovat u NPC za určitý poplatek. Stačí obejít různá města a u každého kováře napsat slovíčko “train“ a dané NPC nám odpoví, jestli nás něco muže naučit, nebo ne. Dalším typem trénování jsou knihy dovedností, které si můžete koupit od ostatních hráčů. Tato kniha stojí přibližně 20 000 zlatek. A posledním trénováním je pečlivě kovat různé věci. Pro tento způsob trénování budou stačit jen železné pruty. Nejdříve ale budeme muset jít do dolu, kde budeme muset nakopat železnou rudu a tu pak přetavíme na železné pruty.

iron ingot
Železný prut
iron ore
Železná ruda

Prutů bude potřeba něco okolo 25 000 a ani to někdy nemusí stačit. Doporučil bych vám výheň a truhlu do domku. Já jsem si zvolil pro své trénování “Roll of String “, protože není tolik náročný na materiál, bere jen jeden železný prut.

Doma kde kovám
Mé kovářské sídlo

Poté, co budeme mít ukované roll of string, tak máme dvě možnosti, co s nimi udělat. První možností je vyhodit výrobky do koše. Druhou možností je své výrobky prodat kováři. Jeden takový kovář se nachází zrovna v městě Britain.Související články:
Umění Dráteničiny (01.05.2010)
Dovednost Magie (05.03.2010)
[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Murphy | Počet komentářů: 144 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist