Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Hřbitovy, 2. část
Vydáno dne 01. 04. 2010 (1851 přečtení)

Pokračování článku o záhrobí

Hřbitovy, 2. část

Zase jsem dostal chuť zažít trošku dobrodružství, a tak jsem se zase vypravil na hřbitovy, bloudil jsem krajinou celý den, potom celou noc a konečně jsem našel nějaké hřbitovy a objekty jim podobné. Jako na první hřbitov jsem se vypravil hned za velké město Britain, směrem na sever od banky. Když jsem přišel na tento hřbitov, tak jsem si myslel, že je malý, ale opak je pravdou. Tento objekt by se mohl řadit k vůbec největším hřbitovům v celé zemi Kelevarské! Tento hřbitov bych označil jako velmi těžký, protože je zde hodně monster, které třeba nikde jinde nejsou. Strávil jsem na tomto hřbitově asi 2 hodiny, za dobu, co jsem tu byl, jsem nasbíral 48 000 zlatých a nějaké drobné. Vrahů je tu až moc, potkal jsem tu 7 vrahů, z toho tři mě usmrtili. Nachází se tu opravdu mnoho monster, jako například: Strašidla, zloději duší, kostlivci, hnijící mrtvola atd. Jednou malou zajímavostí je, že se v zadní části hřbitova nacházejí upíři a potom i celý dungeon upírů.

britan HB
Obrázek z Britainského hřbitova

mapka brit hb
Mapka, která ukazuje, jak se dostat na Britainský hřbitov od Královské Banky.

Dále jsem se vypravil do okolí města jménem Yew. Tentokrát vám nebudu povídat o hřbitovu, ale o katakombách zvaných Minas Turtir. Tento objekt bych označil jako těžký, nedoporučoval bych sem chodit sám. Nachází se tu hrstka nemrtvých kouzelníků, hrstka kostěných lukostřelců. Pár zlodějů duší, hrstka strašidel a pár duchů. Bohužel tyto katakomby jsem nedošel celé, jsou dlouhé a časově náročné. Za dobu co jsem tu byl se sem uráčil přijít jen jeden vrah, kterého jsem však oklamal svou neviditelností. Nasbíral jsem zde něco okolo 34 000 zlatých a byl jsem tu jeden a půl hodiny.

katakomby Minas Turtyr
Obrázek z katakomb Minas Turtir

yew katakomby mapka
Mapka, která ukazuje, jak se dostat ke katakombám Minas Turtir po přemístění z Británie.

Jako na poslední hřbitov jsem se vypravil k městu zvanému Cove. Tento hřbitov se nachází v hustých lesích. Cesta na tento hřbitov byla pro mě velmi nelehká, protože jsem bloudil po lesích. Tento hřbitov bych označil za lehký, protože se tu nachází opravdu lehká monstra, jako například pár zubatých, hrstka zombií a pár strašidel. Za dobu, co jsem tu byl, se sem nechtělo ani jednomu vrahovi. Byl jsem na tomto místě hodinu a půl a za tuto dobu jsem tu nasbíral 27 000 zlatých.

cove HB
Obrázek z hřbitova poblíž města Cove.

mapka cove HB
Mapka, která ukazuje cestu na hřbitov poblíž Cove po přemístění z města Britain.


[Akt. známka: 2,25 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Murphy | Počet komentářů: 119 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist