Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 07. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 19 (z celkem 19 nalezených)

Baalův štít 3: Poslední pověst
(Anduriel, Hrdinové, 01.04.2015)

Baal je pět a s ním i poslední čás legendy.Stínová Enkláva
(Buldozer, Hrdinové, 01.11.2014)
Máme pro vás jedinečné informace, fotky a hodnocení samotných hráčů, kteří jako první pokořili tuto jeskyni.

Cesta podsvětím
(Koral, Hrdinové, 01.10.2013)
Po hrdinné smrti barona Edwarda další smutek. Kdy se v království přestane umírat a započne se opět usmívat a radovat? Nebo je naše království prokleté?

Hlas minulosti
(Anduriel, Hrdinové, 01.03.2013)

Oheň dohoříval a tma se začala rozlívat všude kolem mě. Foukal vítr a já na pokraji spánku jako bych slyšel hlas, hlas z dob téměř zapomenutých. Ten hlas mi pověděl příběh, se kterým bych se rád podělil.Khaalidův osud - část sedmá
(Khaalid, Hrdinové, 01.02.2013)

Khaalid ležel paralyzovaný na zemi. Stěží mohl hýbat očními víčky. Odhadoval, že několik metrů od něj leží mrtvý Thorix. Abny silně krvácel ze své paže a jeho skon byl otázkou několika minut. Kde byl Sir Gabriel, Khaalid nevěděl. Pořád se nemohl probrat z toho šoku. Zrovna nad ním stál Scion, když uvažoval nad tím, co se sakra právě stalo…Když redaktoři ZT neví, o čem psát... Finální část
(Rastafarian, Hrdinové, 01.11.2012)

Čtyři redaktoři, čtyři výpravy, čtyři slova, čtyři odměny, jeden POKLAD. Kdo rozluští všechny hádanky Zemského Trubače a dojde si pro poklad? To ukáže čas...Přepadení Kostějů
(Anduriel, Hrdinové, 01.11.2012)

Kostějové přepadli a obsadili důl nedaleko Deceitu. Osvobození dolu nebyla vůbec lehká záležitost.Dům neřesti
(Lukasso, Hrdinové, 01.10.2012)

Jistě dobře znáte místa, kde pivo teče proudem, kde není nouze o dobrou náladu a bojovníci se tam nestydí utratit celý svůj žold. Pojďme se ale podívat na místo, kde jsou ženy, které stud neznají. Dějí se tu věci, co by nejednoho donutily začervenat se.


Po stopách Hérodotova pokladu
(Rastafarian, Hrdinové, 01.01.2012)

Začátkem prosince proběhla další z Vivianových přednášek. Dobrodruzi se na ní dozvěděli o Hérodotově pokladu. Jak to celé probíhalo ze strany neutrálních a frakčních bojovníků? Našel by si jej i ty? Přečti si článek a uvidíš...Baron Sikita
(Anduriel, Hrdinové, 13.09.2011)

Takový menší report o tom, jak to vypadalo v ohnivé jeskyni, když ji navštívil Baron Sikita.Rozloučení Haldira z Cerisu
(Haldir z Cerisu, Hrdinové, 01.02.2011)
A je to tu!

Roleplay dungeon, aneb dobrodruzi hurá na ně
(Nika, Hrdinové, 01.02.2009)
Viděli jsme, stříleli jsme, ale lékaře jsme nenašli.

Jmenování Paladinů
(Taoki, Hrdinové, 20.07.2008)
V pondělí byli jmenovaná nová skupina ochránců Krále - Paladini.

Život prince Richarda
(Taoki, Hrdinové, 10.02.2008)
Zajímá vás kdo že nám to již v brzké době bude vládnout? Přečte si tento článek, který shrnuje jeho dosavadní život.

Jmenování nový Hrdinů Kelevaru
(Taoki, Hrdinové, 14.07.2007)
10.července byli jmenování nový Hrdinové a Trubač byl u toho...

Odchod a příchod Lobotecha
(Sarakirn, Hrdinové, 02.09.2005)
Ptáci venku překrásně zpívají a skrz temné a prázdné chodby hradu ...

Mužíček ve verite chainu
(Sarakirn, Hrdinové, 18.02.2005)

Měl jsem s ním sraz ve městě Vesper. Přišel přesně na čas. Pozdravili jsme se, představili a on mě pozval na hrad H.o.K. Mlok ze Mřelí – další člen této slavné skupiny hrdinů. Ten jenž se proslavil mimojiné i svým odporem vůči Nekromantům. Měl jsem možnost s ním rozmlouvat přímo ve slavnostním sálu hradu. Všude kolem mě čišelo ze zdí hrdinství a čest. Přede mnou seděla postava, jež je rázným příkladem toho, jak by se měl člověk chovat. Mlok ze Mřelí byl více než hovorný a tak jsem měl možnost pro Vás připravit tento rozhovor.

Rozhovor s Velmistrem Thorixem
(Sarakirn, Hrdinové, 04.02.2005)

Hrdina, velmistr Řádu, rádce královny Patricie a Gildmaster gildy Black Guards - to vše je Velmistr Thorix. Měl jsem možnost se bavit s tímto známým a uznávaným bojovníkem a mohu říct, že rozmluva to byla velmi zajímavá. Bylo cítit, že spíš než na povídání je Velmistr Thorix připraven na boj. Byl snad ještě nervóznější než já a to jsem byl opravdu hodně nervózní. Vždyť právě rozmlouvám s legendou Kelevaru. Bavím se s někým, kdo už zažil tři panovníky na královském trůně a všem těmto panovníkům vždy dobře sloužil. Loajalita, čest a odvaha. Co víc lze k tomu říct.

Čest, přátelství a odvaha
(Sarakirn, Hrdinové, 15.01.2005)


Je tomu už hodně let, co jsem jako kluk slýchával vyprávění o rytířích a hrdinech, kteří se jakkoli zapsali do dějin svými činny a ctí. Tenkrát jsem považoval hrdiny z těchto příběhů jako neporazitelné velké muže disponující obrovskou fyzickou silou a velmi vysokou magií. Byli to pro mě neporazitelní bojovníci, kteří bojovali za spravedlnost a přátelství. Jak jsem byl potěšen, když jsem se později setkal s jedním z nich a měl jsem tu možnost si s ním popovídat. Musím směle prohlásit, že ačkoli byly mé představy dětinské, tak se od skutečnosti příliš nelišily.


Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1735 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1317 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1210 hl.)
 
Je mi to jedno (1195 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1135 hl.)
 
Nečtu to tu (1282 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7874

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist