Zemský Trubač
  Dnešní datum: 23. 03. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Březen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Rok nám zase uplynul...
Vydáno dne 05. 01. 2007 (2723 přečtení)

Pár slov za uplynulý rok...

Tak a je za námi další rok. Pro mnohé úspěšný a pro mnohé méně. Pro nás v novinách byl řekněme zajímavý. Spousta lidí naši redakci opustila, spousta do ní přišla a spousta ní zase tak nějak proplula. I tak jsme se snažili být celou dobu s vámi. Jasně občas to skřípalo a noviny vůbec nevyšly. Někdy zase byly obsahově poněkud bídné. I přes to vše jsme se snažili vydat z nás všech to nejlepší. Už tedy máme za sebou dva roky působení. Celou tu dobu noviny pozoruji. Od doby co byly v plenách, až doposud. Udělaly veliký pokrok. Doufám, že se budou nadále jen vylepšovat. Za ten rok nás ale některé události hodně zasáhly. Například odchod Gorgona z RT do ústraní a i jiné události. Chtěl bych zde však poděkovat všem našim externistům a redaktorům a gildě Cerveza za práci v uplynulém roce. Liška si zaslouží také dík. Sice dělá často neplechu, ale je prostě náš. Díky Lišáku! Také musím poděkovat Taoki, bez které by se to tu pomalu nehlo a v neposlední řadě právě vám čtenářům, pro které tyto noviny jsou.

Přeji vám všem ať se vám v tomto novém roce daří a ať máte jen samé úspěchy.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 137 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1393 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (985 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (956 hl.)
 
Je mi to jedno (925 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (897 hl.)
 
Nečtu to tu (1027 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6183

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist