Zemský Trubač
  Dnešní datum: 23. 03. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Březen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Reportáž z Merkuru - můj pohled
Vydáno dne 11. 08. 2007 (2065 přečtení)

...aneb jak to viděl člen invazní armády COPu...

není tomu tak dávno, co se uskutečnilo setkání hráčů tohoto shardu na AutoCampu Merkur, v Pasohlávkách. Ale tento rok byl tak trochu jiný. Vím to, patřím mezi ty jiné. Inu jiné? Nu, když se na to podíváte, na letošním srazu bylo z jedné guildy nejvíc COPáků ( členů guildy COP) , kteří postavením virtuálních Skalek ( jejich města, které obývají nad Destardem) si vytvořili jisté “image”. A jak je mohl malinký hráč poznat? Nu přeci podle jejich oděvu. Ten byl v barvách guildy a zářila tam hnědá, bíla, oranžová. Tyto barvy dohromady dali barvu agapitu, které je barvou guildy.

Byli k vidění všude. V hospůdkách, u fotbálku, na automatech, na kolotočích, na jídle, v kině, ve stanech ( i mimo ně). Každý kdo je viděl, řekl slavné: „LOL!!!“ a zjišťoval co a jak. Když se po příjezdu COPáci „převlékli“ a začali vyzařovat na stanovišti, začalo pěkné pozdvižení.

Každý hned chtěl vědět kdo je kdo a když se to zjistilo, tak se jen koukalo a usmívalo. Samořejmě se někteří již znali, tak se poplácavali a vůbec panovala příjemná atmosféra přátelství a němého úžasu.

Život mezi COPem je jedno velké dobrodružství. V reálu to znamená nadávání, smání se, pití, jídlo, kafe a obecné dělání si srandy – ( taky sem jich pár schytal, on Opičák ví ).

DEN 1 - PÁTEK:
Pátek byl ve znamení čekání, vítání, stavění, nadávání, smání se. Když to začalo v autě jednoho nejmenovaného Parůžka slivovicí – pokračovalo to pivečkem v hospůdce a jídlem. Místní stánky překvapily svou rozmanitostí pivečka. Jídlo bylo velmi dobré a langoše šly na dračku. Večer se pomalu přenášel do noci a z mnoha tváři byla vidět únava po cestě, tak se to šlo zabalit do stanu. Nebýt té Finladie – ta zastavila kroky a díky upírovi a kofole byla krásným zpestřením noci. Nicméně na půlelfa stačily tři, čtyři skleničky a odporoučel se pomalu do stanu.

DEN 2 - SOBOTA:
Bolehlav, suchu v ústech, nutnost je jít vysprchovat, vyčistit zuby a další věci. ( jako si dát ranní pivečko apod.) nastartovaly den plný sportu. Ano, ač je to k nevíře, závisláci z Kelevaru dělají něco pro své těla. Rozjel se turnaj v nohejbale a do toho se další aktivisti rozjeli na písku a hráli volejbal. Turnaj dopadl zajímavě, ale výsledek Vám nepovím – je potřeba se obrátit buď na Longara nebo na Hypermangana. Ale COPáci se drželi. Dokud se hlavním oporám nestaly zdravotní nehody. Nakopnutý nehet a rozviklané koleno byly známky toho, že letošní turnaj nedopadne pro COP dobře.Nakonec skončili třetí od konce. Dobré, ale mohlo to být lepší.
Den probíhal v pohodovém rytmu pití, bavení se, smání, „COPácke“ legrace. A dalších. Zajistily se místní místa na palačinky, kafe, kofoly apod. V centru dění se objevily stálice Kelevaru – TDX a jemu poodbní – nějaké ženy a dívky – Verdana Thorra, Ufonka, Terrsa, Palačinka, Myhule … kdo chtěl, mohl si je užít.
Také tento den poznamenala jedna osoba a tou je Urgo. Kdo jej viděl, nezpomněl. Vysoký, blonďatý, modroký – ideál žen. Po svém boku měl neustále Rikku a oba dva působili velmi spokojeným dojmem – inu, upíři. Večer byl opět ve znamení pití, povídání a také jedné kultůrní akce. A tou akci bylo promítání filu Shrek třetí. Kdo viděl, zasmál se, kdo neviděl, nejpravděpoboněji chastal. Ale to asi pořád. Po této „akci“ se ještě šlo dopít zakončení dne a opět se ulehlo do stanů.

DEN 3 - NEDĚLE:
Tento den byl ve znamení hledání ztracených věcí, pochopení toho, co se vlastně stalo, léčení kocoviny – Pivem, samozřejmě. Také ve znamení balení, rozloučení, uklízení odpadků a taky sliboávním o fotkách, videích apod. Každý vypadal tak trošku jinak než příijel ( kdo viděl Pekkiho, ví svoje). Nu a den se pomalu bližíl k odjezdu. Nastalo hromadné loučení, poděkování za setkání, padlo i pár pus a odjelo se. Tak se završila výprava COPáků na Merkuru a jak se píše – konec dobrý, všechno dobré.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Daywalker | Počet komentářů: 129 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1393 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (985 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (956 hl.)
 
Je mi to jedno (925 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (897 hl.)
 
Nečtu to tu (1027 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6183

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist