Zemský Trubač
  Dnešní datum: 14. 12. 2018  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

téma * Kelevarská miss či missák
Vydáno dne 08. 09. 2006 (2014 přečtení)

Shrnutí semifinále...pár informací o finále

Tato soutěž, tedy její semifinále, se uskutečnilo díky sdružení Spolek pro všechnu zábavu. Toto není nějaké politické sdružení, ale jak název napovídá, jedná se o lidi, kteří mají rádi zábavu a nebojí se ji vymýšlet. Ve spolku jsou k tomuto dni tito lidé: Ajax, Asdan Kael, Dark Caggan, Dolorez, Don Quijote, Frane, Hanz, Jouza, Krtecek, Lycianus, Marta, Perun, Vemach, Vinny d´Fern, xRoger, pochopitelně ne všichni jsou aktivní.

A co semifinále obnášelo? Přihlášení účastníci i ti, jež zkusili štěstí na místě, se všemožně snažili zaujmout porotu, většina dívek se rozhodla, že holé tělo jistě porotu potěší, muži zkoušeli zaujmout Xaru tentýž způsobem. Dokonec nám porotu i upláceli zlaťáky, při posledním pozvání na molo, se i na stolech poroty objevovaly nějaké ty bomboniéry, lahvinky alkoholu apod.

Ale nebylo jim to nic platné, nakonec stejnak zvítězila jejich kreativita. A co jste mohli vidět? Za zmínku stojí Vidlák, či chlapík s tuleněm a dokonce přišel i kouzelník!

A co 12 postupujících čeká ve finále? Módní přehlídka v jejich připravených šatech, z které porota vybere 6 na postup. Těchto šest předvede volnou disciplínu a ktrátký rozhovor s povolanou osobou. Finále se bude konat v neděli od 20:00 a z všech 12 finalistů budete moci vybrat "miss či missáka sympatie" na forum v obecné. Rozhodně příjďte i na finále, myslím, že se máme na co těšit.

miss


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 69 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1351 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (950 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (927 hl.)
 
Je mi to jedno (902 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (873 hl.)
 
Nečtu to tu (1000 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6003

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist