Zemský Trubač
  Dnešní datum: 14. 12. 2018  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

téma * Kdo je největší PVPER!
Vydáno dne 13. 01. 2008 (2734 přečtení)

Největší odhalení všech dob!
Něco o čem mluví každý!!
Tisíc slonů!!!

Článek na přání pro hráče Dismounth(aby bylo koho bít).

Otázka, kdo je největší PVPER, trápí hráče už od doby, co si jen má paměť pamatuje. Existuje řada lidí, co se dokáží znepřátelit na celý život jen proto, že si někdo dovolí zapochybovat o jejich umu stisknout čtyři tlačítka ve správném pořadí.
Aby nedošlo k omylu, já to zkoušel…Na třetí pokus jsem dokonce dokázal nezabít sám sebe, čili respekt k těm, co to dokáží.
Takže kdo je největší pvper obecně?
Ten kdo nezabije sám sebe a občas i někoho jiného? Ten kdo ví, že „když kua ho parnu, tak se háže ve stejný vteřině kalvas a ne, že jako ty začneš valit nekra blbče!“ Nebo je to ten, kdo místo kastění GHček, jede hlavně bandy a není pro něj problém ubandit i deset neker?
Shodněme se, že aby se člověk vůbec mohl nazývat pvper, jistý um to vyžaduje. Ale lidí, co to umí najdete na Kelevaru moc…
Bohužel pro nás mírumilovné občany, hlavně mezi PK…
Tak ale co dalšího by nejlepší pvper měl umět, abychom ho za něj považovali. Měl by to o sobě všude rozhlašovat? „Koukejte na mě, jsem největší pvper ze všech! A vy všichni jste looseři! „ No pokud je hlavním kritériem vlastní ego, pak mi jednoznačně dovolte prohlásit, že největší pvper jsem já. O tom nemůže být sporu.
Hmm, takže, co si o sobě kdo myslí také nemůže být to hlavní, i když jisté zdravé sebevědomí je na místě.
Tak, co sakra dělá pvpera, pvperem?
Co si o něm myslí ostatní? Je to snad nějaký test oblíbenosti??? Hmm, když se o pvp baví na fóru, obvykle to tady končí. Tak to také není to pravé, ale blížíme se.
Nejlepšího pvpera dělají dobří soupeři...dobří mrtví soupeři...
Když nějaký hráč, co na britanském hřbitově už zapustil kořeny o někom prohlásí, že je ten a ten je dobrý pvper, tak to už o něčem svědčí. Když někdo vypráví, že ten a ten vlétl mezi pět Orderů a nezemřel jak pitomec, ale půlku vykosil a zbytek utekl, je to také možný kandidát na titul nejlepší pvper všech dob, pokud zrovna nevlétl mezi bandu lam, ale takoví přeci u Orderů nejsou(na ně maj, nebo měli myslím, speciální guildu). Ale rozhodně zde jde hlavně o kvalitu soupeřů a obtížnost situace, než kvantitu a počet killů. Za vraždění v dole se medaile nerozdávají (alespoň zatím) . Rozhodně je také důležité si pamatovat, že to, že na tom, když někdo hrdinně padne v útoku proti přesile není nic hrdinského. Smrt je něco, co lze na Kelevaru v klidu přežít. Jo jiná věc by byla, kdyby dotyčný hrdinně vrazil přede všemi svou uni zbroj do báglu - v rámci fair play, nechal si jen štít a se slovy: „Mě nedostanete!“ se vrhl na devět nabíhajících PK. Pokud by přežil, je to pro mě ultra hrdina , pokud ne, totální vůl.
Takže, jednou větou, kill na Kelevaru ještě nikdy z nikoho hrdinu neudělal, mnohem těžší je hrdinně žít a přežít.
Další věc, co dělá dobrého pvpera je dobrý přístup. Drsný PK, co po zabití ihned škemrá o vybavení že je jeho poslední je alespoň pro mne ekvivalent švába domácího. Stejně jako dobrý pvper nemá tendenci hned po každém zabití řvát, že dotyčný, co ho zabil je lama, yokař, že píše GM udání, jestli ho hned neressne(nechci brojit proti pořádkům, ale někdy má ress kill své opodstatnění).
Ale i na straně vítěze není od věci dávka slušnosti, hození gate, predátorské zkonstatování : „Dobrý boj.“ atd. Tady se musím přiznat, že zde se já chovám často dosti neslušně, protože když se mně občas povede zabít PK, tak si to prostě ten oslavný taneček nad mrtvolou zaslouží…
Takto bych vcelku dokázal i pokračovat, ale kdo by to četl? V zájmu stručnosti zkusím vypsat body, co by měl mít každý dobrý pvper.

1. Pvp je um, jenž se musí trénovat. A dobrý pvper musí umět trochu víc, než hodit u GZ nekra a pak prchnout.
2. Dobrý pvper používá GH svitky jako úplně poslední možnost.
3. Dobrý pvper umí zabíjet s grácií.
4. Těla nejlepších pvperů lemují kdejaký hřbitov, ale na vystavenou hlavu dobrého pvpera nenarazíte na každém rohu.
5. Dobrý pvper neprosí, neskuhrá, ani se nevymlouvá na lag, či slunce v očích.
6. Dobrý pvper si troufne i na větší počet nepřátel a zvítězí.
7. Dobrý pvper je aktivní a bitevní zóny jsou jeho domovem.
8. Dobrý pvper dokáže ocenit jiného dobrého pvpera.
9. Dobrý pvper hraje fér. Ať je yokař, nebo assisťák, používá jen to, co může mít i jeho soupeř.
10. Dobrý pvper NIDKY s důrazem na slovo NIDKY nezabíjí Lišky.


Pokud o někom byť jen jedno neplatí, není to pro mne dobrý pvper.
Jinak hodně zdaru v masakrování a KAL VAS FLAM VŠEM!

P.S. Pokud některým z použitých výrazů nerozumíte, znamená to, že jste normální…


[Akt. známka: 2,27 / Počet hlasů: 11] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Liška v Poště | Počet komentářů: 670 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Liška v Poště )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1351 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (950 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (927 hl.)
 
Je mi to jedno (902 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (873 hl.)
 
Nečtu to tu (1000 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6003

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist