Zemský Trubač
  Dnešní datum: 14. 12. 2018  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

téma * Jeden den v kůži Counselora
Vydáno dne 30. 09. 2006 (2291 přečtení)

Co vlastně dělá třeba takový Counselor celé dny?

Tak jsem se rozhodla Vám vylíčit, jak vypadá takový můj den na Kelevaru. Vybrala jsem si neděli. Je něco po první hodině odpoledne a já s čerstvě naplněným žaludkem loguji do hry. Jako první si prohlédnu více než rozsáhlý seznam "pagí", pousměju se nad žádostmi o vlajku z nedělního turnaje z minulého týdne a zděsím nad "pagemi", které hlásí vykradení. Po chvílí odhodlání skočím na page a snažím se ji trpělivě vyřešit. Problémy jsou různé, občas je se svými pravomocemi či zkušenostmi nedokáži vyřešit, a tak "page" navrátím na seznam čekání.

Pak se chvíli rozhlížím na Kolbišti, kde mimojiné "nocuji". Chvíli přemýšlím, a pak se rozhodnu skočit na člověka a provést mu tzv. AFK kontrolu. Mnozí se mě často ptají, jak určuji lidi, které kontroluji. Systém je více než prostý. Laicky řečeno, mám k dispozici tabulku, do které se zapisují hráči v pořadí, jak se nalogovali a přiřazují se jim čísla. Ten s číslem jedna se právě teď nalogoval a ten, co ve hře je od brzkého rána má nejvyšší číslo.

Hráč po hráči, všichni se zdají, že jsou přítomni. Ach ne! Zase kontrola v Tutoriálu. Upřímně řečeno, nerada tam kontroluji, jelikož nováčci často neví, jak taková kontrola vypadá a já tam pak "skejsnu" a vysvětluji jim, co mají dělat. A jakmile mě tam někdo zmerčí, tak hned má nějaký pro něj důležitý dotaz, který po mě chce zodpovědět. Ale s nováčky musíme mít trpělivost a o to se já snažím.

Všichni se dnes ozývají, to jsem ráda. Alespoň si ušetřím zapisování do hříšníků. Najednou mi ztvrdl úsměv. Třetí hůlka (rozumějte, že kontrolovací hůlka vyvolá emote s názvem činnosti nad vaší hlavou po dobu třiceti vteřin) a pořád se dotyčný neozývá. Objevuji se a běhám kolem něho. Dupu do jeho dřevěnné podlahy, cloumám s ním, háži po něm sněhem, čaruji kouzla a najednou, těsně před koncem časové limitu se dotyčný ozývá. To jsme si oba oddychli. Loučím se a pokračuji v kontrole.

Dnes těch hráčů je ale lognutých! To nemají i jiné povinnosti? Když jsme u těch povinností, koukám na slušnou hromadu sešitů vedle mě, které by potřebovaly také mojí pozornost. Ne, teď musím být ve hře. Je před půl třetí a já běžím do tutoriálu vykonat Nedělní Turnaj. Mou zbraní je trpělivost a zase jenom trpělivost.

Po třetí hodině je v Tutorálu po turnaji a já jsem zpět na svém oblíbeném Kolbišti. Usazuji se v pohodlném křesle ve své oblíbené aréně číslo dva a nepřítomně koukám do dřevěnného ohraničení arény.

Je třičtvrtě na čtyři a mě začínají chytat stresy, jestli mi někdo příjde na pomoc. Tu se vedle mne zjeví někdo z trojice Rasputin, Caranthir či Esgaroth (nevím, jak to dělají, ale skoro vždy příjde jen jeden znich). Marně společně vyhlížíme nějaké GMko, které by nám pomohlo s lukostřelbou. A tak chtě nechtě, jdu si stoupnout k terčům a můj kolega čaruje bránu na kolbiště před britainskou bankou.

Jauvajs! Kdo mě to trefil tím šípem?! Šíp za šípem vytahuji z terčů a snažím se lukostřelce krapet honit, abych se mohla jít usadit do druhé arény. Čtvrt na pět a já rozdávám peníze výhercům lukostřelby...opět ze svého. Usazuji se v křesle a pouštím do arény první bojovníky, kteří jsou pro získání vlajky ochotni zabít mnohdy i svého nejlepšího přítele.

Mrtvola za mrtvolou, chci říci postupující za postupujícím se míjejí a už jsme ve finále. Opravdu napínavé kolo a já odměňuji výherce, opět ze svého. Na dně mé banky se leskne pár posledních zlaťáčků...Musím zase říci, aby mi je doplnili.

Chvíli koukám opět zasněně do dřeva u arény a raduji se z toho, že je po turnaji. Co budu dělat teď? Že bych ještě projela AFK kontrolu? Ne! To by bylo zase na dlouho. A tak jen skočím kouknou do Tutoriálu, jestli tam někdo nedělá svinčík.

Jsem vyčerpaná, má trpělivost je na bodě mrazu. Dávám UO dobrou noc a vrhám se na sešity, které tu po celou dobu na mě mrkaly.

Counselor Xara


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 104 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Xara )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1351 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (950 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (927 hl.)
 
Je mi to jedno (902 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (873 hl.)
 
Nečtu to tu (1000 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6003

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist