Zemský Trubač
  Dnešní datum: 14. 12. 2018  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

téma * Jak na to I.
Vydáno dne 20. 01. 2007 (2829 přečtení)

Kelevarské noviny Vám přinášejí novou sérii článků, návodů a rad.

Dnešní téma: Jak se dostat z chudoby.

Na malém briefingu hnutí Greenpeace jsem posluchačům nabídl zajímavý test schopností. Vydělat si co nejrychleji pár k gp s tím, že každý začne s 0 itemy v báglu, po dobu testu nesmí komunikovat s hráči ani jejich vendory a samozřejmě lézt do vlasní banky atd. Dále již si přečtěte, jak se s tím vypořádal jeden z aktérů.

Jak si vydělat?


Autor: Chip


Existuje mnoho způsobů, jak si v ultimě vydělat. Já jsem se zaměřil na vydělávání skrz NPC vendory, tím myslím, žádný kontakt s hráči, ani s jejich vendory. Na tuhle myšlenku mě přivedl Liška v Poště. Dal mi takovej malej úkol, ať si zkusím z 0 gp a prázdným batohem vydělat alespoň 2 500 gp. Řeknu Vám, zezačátku je to dost těžký, nemáte žádný nástroj, prostě nic. Nejlepší jak začít je jít někam na pole, posbírat tam ovoce, zeleninu a regy a ty potom prodat NPC. Tak si vyděláte alespoň 30 gp. Tím jsme získali nějaké ty drobáky a můžeme si konečně koupit nějaký nástroj. Já si koupil dýku a udici a s ní jsem šel chytat ryby. To co jsem nachytal jsem taky rozřezal dýkou. Později jsem přišel na nápad sekání dřeva a tak jsem si koupil sekeru. Ale ne všichni NPC dřevo koupí a když neměli peníze u truhlářů (Carpentry), tak jsem ze dřeva udělal shafty. Ty se prodávají líp, protože (Bowcrafteři/Fletcheři) vykupují shafty a peří skoro vždy. Tak jsem si vydělal víc než na rybách. No a když už jsem měl sekeru a byl v lese, tak jsem zabil nějakou tu srnku, medvěda a taky býka. Dýkou jsem je rozzřezal, vzal z nich kůže a maso. Ovšem POZOR, aby jste se nestali kriminálníky (flag criminal). Tady se dá vydělat opravdové jmění, prodáváním masa a kůží si můžete vydělat okolo 60 gp za srnku. Pak tu máme způsob kopání v dole. No a nakonec, asi ten nejtěžší zabíjení potvor. Dokud jste v začátcích je dost možné, že budete hodně umírat, ale nemáte se za co sydět, stávalo se to všem. Ještě bych rád upozornil, že hráči neradi slyší slova jako "pls", "plz, "gate kron". Tak a teď, jak jsem se dostal až ke komunikaci s hráči, no když Vás zabije nějaká potvora a Vy jste líní si dojít za Felčarem (Healer) tak si tradičně najdete jednoho nebo i skupinku hráčů a tam "plsujete o ress", není to nic špatné, ale pokud to dobře zformulujete, např.: "Prosím oživíte mě?". Když tohle někdo uslyší, určitě to rád udělá.


Takže si to zhrneme a seřadíme podle největší možnosti vydělání nějakých těch zlaťáků:

1. Zabíjení monster, ze kterých jsou zlaťáčky už připraveny.
(ovšem nezapomínejte, že jsem v tomto úkolu neměl plnou zbroj, ale byl jsem jen v obyčejném městském oblečení)
2. Zabíjení zvířat, ze kterých máte kůže a maso.
3. Sekání dřeva a z něj následovné dělání shaftů.
4. Chytání ryb.
5. Kopání v dole, tavení a prodávání ingotů NPC. (tohle vynáší dobře jen když obchodujete s hráči)
6. Žebrání u NPC. Nenapsal jsem to sice do návodu, ale i takto si můžete vydělat.Jako pořadatel akce pár slov...
1. Chip v nejbližší době skoná bolestivou smrtí za to, že na akci Greenpeace ho nenapadne nic chytřejšího, než splnit úkol lovem zvěře...
2. Toto není rozhodně nejrychlejší ani nejsnažší způsob, jak si rychle vydělat. Ale nechám na čtenářích, ať se zamyslí a sami něco vymyslí. Sice vím, že chci moc, ale...
Případně ať zajdou na další hnutí Greenpeace a ozkoušíme si to společně.

Za zvěř Kelevaru
Liška v Poště


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Liška v Poště | Počet komentářů: 160 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Chip a Liška v Poště(Cerveza) )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1351 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (950 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (927 hl.)
 
Je mi to jedno (902 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (873 hl.)
 
Nečtu to tu (1000 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6003

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist