Zemský Trubač
  Dnešní datum: 14. 12. 2018  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

téma * Dobytí Deceit
Vydáno dne 30. 09. 2006 (2830 přečtení)

Toto je zajímavá reportáž o tom, jak se Šmudlové vydali do dungeonu.

Bylo nebylo, za sedmero horami a sedmero řekami, v království plném zakazáných rozkoší ...


Jednoho letního večera se mi donesla zpráva, že se mí přátelé chystají do vnitra nekropolis a podzemního hřbitovního komplexu, zvaného Deceit. S vidinou bohatého lupu, který by mohl skrývat poklad v dungeonu, jsme se kolem osmé hodiny večerní sešli u cechovního domu, patřícího guildě Šmudlové.

Po dlouhé poradě zašátral Kalten v baťůžku pro pár svitkách magických bran. Několik nezdařených pokusů a konečně se před námi otevřela magická brána, v níž se záhadným způsobem vlnila nějaká neznámá tekutina. Ano, tato brána nás přenesla před dungeon Deceit. Plni dobré nálady a srandovních poznámek jsme vyrazili do nitra hřbitovního komplexu.

Obrázek 1

První překážkou byl Démon, který však ani pořádně nezaregistroval naši přitomnost a už jsme ho vrátili tam, kam patří. Po prozkoumání prvního patra jsme usoudili, že dál se dostaneme zřejmě až po správném posunutí kamených kvádrů na zemi. Povedlo se, téměř okamžitě se nám umožnilo projít dál. Jak jsme putovali, narazili jsme na první větší překážku. Byla to skupinka Liche Lordu, která nám ztěžovala průchod k zarezlé páčce uvnitř jednoho z vězení. Padli všichni však jako švestky......Po hlasitém "Cvak", které způsobila narezlá páčka, jsme pobídli koně a bleskurychle vyrazili směrem ke dveřím, jež nám umožnili projít po shodech do dalšího patra Deceit.

Hned na začátku jsme narazili na dvě skupinky Elder Gazerů.

Obrázek 2

Jejich pobití mé spolubojovníky stálo hodně námahy, avšak všechny jsem svými mastičkami, kouzly, či léčebnými obvazi udržel naživu.

Obrázek 3

Pokračovali jsme dále chodbou plnou zaschlé krve, kostí a zatracených duší, jejichž křik nás nemohl nechat klidnými. Cestou naše družina vybila řadu Gargoylů, Bazilišků i Elder Gazerů, až jsme se dostali do nejtěžší části dungeonu, k samotným Acid Elementalům, kterým velel Lord Acid Elemental...

Obrázek 4

Bitva to byla převelice obtížná, jednoho podruhém jsme zabíjeli, avšak marně. Lord Acid Elemental si povolával stále další bratry. Už se nám zdálo, že boj vyhráváme, avšak Olarf s Mayou se odebrali na onen svět.

Obrázek 5

Modlitby zbytku skupiny nakonec povolaly jejich duše zpět a jejich těla znovu procitla. Teď byl čas na nový plán......

...... v patře mezi mrtvolami padlých Elder Gazerů Pit Imp začal prohlížet svůj vak, plný magických svitků. V tom našel jeden, který by se nám mohl hodit. Pit Imp využil téměr všechnu svou manu a mohutným hlasem vyřkl slova "Vas Ylem Rel" ... V ránu se před námi zjevil Drak... "Hurá" , vykřikli jsme jednohlasně.... Po chvilce teorie budoucího boje jsem si vzpoměl na vědomosti z Arabské školy, kde jsem jako mladý studoval. Obor Drakologie se mi nyní velice hodil, dal jsem Pitovy pár cenných rad, jak se správně nadechnout ohnivými plícemi a v tu se stalo to, v co jsem čekal, Pitovy vyletěl dým z nozder. To bylo přesné to, co jsme potřebovali. Naběhli jsme mezi Elementály, kteří díky našemu razantnímu útoku zazmatkovali. Toho využil Pit Imp a doslova je sešlehal svým plamenem.

Už jsme byli skoro ukonce. Vyčerpaní, avšak stále plni odhodlání, vstoupili jsme do poslední místnosti hlubinného komplexu. Poklad nikde. Sklamáni nad nezdařeným koncem jsme nedávali pozor. Mayu napadl hořící pták. Byl to legendární Phoenix. Maya zaskočena náhlým útokem omdlela.....

A kdo že byli ti hrdinové, kteří se vydaly do Deceit? Byli jimi:

Kalten, Hrdina Kelevarský a adept Chaosu - Lukostřelec
Olarf, člen hrdinů Fenomenu - Lukostřelec
Torchifire s Mayou Nesquik, členové guildy Šmudlové - Lukostřec, Bojovnice
Abaka Dabaka, adept guildy Šmudlové - Ranhojič
Pit Imp - těžkooděnec s ještě těžší kuší


[Akt. známka: 1,75 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 380 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Abaka Dabaka )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1351 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (950 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (927 hl.)
 
Je mi to jedno (902 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (873 hl.)
 
Nečtu to tu (1000 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6003

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist