Zemský Trubač
  Dnešní datum: 14. 12. 2018  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

téma * Sním nebo bdím?
Vydáno dne 19. 08. 2006 (2456 přečtení)

Víte, že v tutoriálu potkáte lamu?

Jednoho krásného odpoledne, kdy jsem seděl na lavičce před svým domkem v Asgardu, ke mně přilétl holub se zprávou, ve které stálo:

„Zdravím tě příteli, rád bych se s tebou podělil o nějaké informace a své zápisky z tutoriálu. Doufám, že tě potěší a zároveň se místy i zasměješ.“

No, mohu říci, že jsem se občas zasmál, občas mi trošku trnulo v šíji, ale nakonec z toho všeho, co jsem měl možnost číst, mám i dobrý pocit. Chcete vědět, co tam stálo? Rád se s vámi podělím.

Den první:

Objevil jsem se v místě, kterému se v tomto království říká tutoriál, kde vás prý mají naučit nějakým řemeslům, základy boje, umění přírodním i vědám všemožným, plnit úkoly, ale nejvíce snad se tu máte naučit přátelství a vycházet s novými lidmi, které potkáváte, bez ohledu na jejich smýšlení a činy. Tajemná brána do této malé země mě přesunula na okraj malého náměstí. Nestihl jsem se ani rozkoukat a už kolem mě skákal jakýsi mládenec. Na můj pozdrav jen začal vykřikovat: „Lama,lama,lama“ V domnění, že zde někde spatřím to krásné chlupaté zvíře, jsem se začal otáčet na všechny strany. Ke své smůle jsem je ale nespatřil. „Kde je?“, zeptal jsem se tedy, když jsem stále toto zvířátko nemohl najít. „Tady“, přilétla rychlá odpověď a rukou ukazoval za mě (Později jsem pak přišel na to, že vlastně ukazoval na mě). Tak jsem se tam točil pořád dokola ve snaze se sám přesvědčit, že nejsem slepý, ale stále jsem to zvíře nějak neviděl. „Tak kde je teda, já ji nevidím“, řekl jsem nakonec. Místo nějaké rozumné odpovědi, kterou jsem tak nějak očekával, jsem dostal úplně jinou: „Lol, ty jsi fakt lama“ A pak mi to konečně docvaklo, já jsem ta lama, aha... Musel jsem se pousmát. Takže jsem měl alespoň vysvětlen první a jak jsem později i zjistil i velmi často vyskytovaný pojem této země. Lama rovná se nováček nebo někdo, kdo téměř nic neumí. Další mé kroky vedly k místu, které je označeno jako místní banka. Postávalo tam pár lidí, někteří živě diskutovali o různých věcech, někdy padaly i slova významu okradení čí krádeže, ale zaujal mě spíš jiný další mladík, který kolem pobíhal a vykřikoval: „Pojďte rychle sbalit nějaký ženský, rychléééé“ Musím přiznat, že jsem jen stál a zíral a díky tomu si mě ten mladík asi také všimnul. Ani nevím, jak to tak rychle zvládnul, ale najednou byl u mě: „Máš už tady přítelkyni?“ Nechápavě jsem koukal. „Aha, nemáš, tak pojď rychle nějakou sbalit. No dělej, nestůj a hni se.“ Nehnul jsem se, možná jsem také díky tomu vyhrál a mladík si začal všímat někoho jiného. Ještě než odešel, stačil mi ovšem říct, že jsem lama, když nechci jít nikoho sbalit.

Den druhý:

Zapsal jsem se na výrobu luků, nevím ani proč zrovna tam, ale chtěl bych asi vědět jaké to je vyrábět tyto střelné zbraně. Jenže můj mistr po mně chce nejdříve, abych zesílil a stal se obratnějším než doposud. Bylo mi doporučeno a porazeno, ať se vydám do místních dolů, tam prý mé paže zesílí nejrychleji. Po nezbytném nákupu krumpáče jsem se snažil pozdravit všechny pracující, které jsem potkal. Bohužel jsem asi nepoužil správná slova, protože na můj pozdrav reagovala asi jen polovina lidí. Nevadí, asi nemají dobrou náladu, omluvil jsem si pro sebe tuto nezdvořilost. To, že vykopanou rudu, kterou jsem si ukládal kolem sebe, protože jsem nebyl schopen jí toliko odnést, si najednou někdo vzal, by mi ani nevadilo, jen mě mrzelo, že to dělali většinou ti lidé, kteří mě ani nepozdravili, pak se nezeptali a němí rozhodně nebyli, protože jsem je slyšel mluvit. Dokonce, když jsem se už slovně ohnal, jeden se otočil a řekl něco na způsob: „Co blbneš, si nakopeš jinou, ne? lol.“ Po pár hodinách a velké únavě mi to už ani nepřišlo divné, jen pokud se něco takového opakovalo, už jsem se pouze tiše usmál.

Nebudu tady již dále rozepisovat den za dnem, jsem již v tutoriálu dva týdny a mohu říct, že člověk tu potká opravdu různé typy lidí. Díky bohu nejenom ty případy, co jsem tu popisoval, ale i spousty ochotných, kteří nepoužívají slovo lama nebo lol a pokud si nevíte rady, rádi pomohou a poradí, třeba jako jedná roztomilá slečna, co mi udělala mojí první sekeru a jak jsem zpozoroval, pomáhala i dalším lidem. Nakonec musím uznat, že se mi tu libí a jsem tu rád. Jen někdy je potřeba mít trochu silnější nervy, ale což, stačí se usmát a říct si, že může být i hůř.

Článek obsahoval i jména, ale byl upraven tak, aby nebyl nikdo úmyslně či neúmyslně poškozen.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 129 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Zedulus )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1351 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (950 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (927 hl.)
 
Je mi to jedno (902 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (873 hl.)
 
Nečtu to tu (1000 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6003

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist