Zemský Trubač
  Dnešní datum: 14. 12. 2018  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

téma * Věřte, nevěřte
Vydáno dne 26. 05. 2006 (2646 přečtení)

Dnes si vezmeme pod drobnohled podivné chování vyvrhelů kelevarských.

Teď možná úplně nechápete o co by se asi mohlo jednat. Pokusím se to uvést na pravou míru, protože mi to celkem vrtá hlavou a snažím se tomu přijít na kloub. Celé se to točí kolem vrahů. Vrahové běžně vraždili už pro pouhé potěšení ze zabití, nebo pro kořist, ale teď? Co si myslet o tom, že z celé výbavy skládající se z obyčejného štítu a obyčejného brnění, k tomu několik drahých magických zbraní a klasické svitky spolu s lektvary, vrahové po magických zbraních ani nešáhli. Jasně může někdo namítat, že je to ojedinělá výjimka. Jednalo se ale o několik případů. Pokaždé to samé. A to magické předměty byly absolutně nepoškozené. Pokaždé si vrazi vzali vše krom těchto předmětů. To mě přivádí na myšlenku, že máme hodně silnou ekonomiku. Možná tak moc silnou, že každý si to šine ve zlaté zbroji a vrahům je už vzácné obyčejné železné brnění. Jak si to jinak vysvětlit? Rozhodně je to pozoruhodný úkaz a zajímalo by mě, jak se to bude dál vyvíjet. Možná je příčina úplně jiná. Najít odpovědi bude poněkud těžké, ale musím ještě jednou zdůraznit, že těchto případů bylo mnoho a na různých místech a v různých situacích. Pro normální občany je toto chování dozajista plus, ale co když to vše má nějaký skrytý význam?

Snad to nebude do budoucna probíhat takto:
V: „Vydej kalhoty nebo zemřeš!“
Ob: „A peníze nechcete?“
V: „Heh peníze. Ty si nech, ale naval kalhoty!“[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Sparhawk | Počet komentářů: 141 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1351 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (950 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (927 hl.)
 
Je mi to jedno (902 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (873 hl.)
 
Nečtu to tu (1000 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6003

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist