Zemský Trubač
  Dnešní datum: 14. 12. 2018  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

téma * Redakce k Vám, Vy k redakci
Vydáno dne 12. 05. 2006 (1925 přečtení)

Vyšetřování požáru redakce se začíná čím dal tím více zamotávat...

Byla tma a já si lehkým světlem z loučně osvětlovala spáleniště redakce. „Jestli zde něco najdu, bude to zázrak!“ pomyslila jsem si. Spíše z naštvání než-li za nějakým účelem jsem rozkopávala popel na zemi, když tu jsem si nakopla palec o cosi kovového. Byla to jakási krabice. Opatrně jsem ji vytáhla a oprášila. Byla to krychlová truhla poryta nějakými ornamenty a ze sedmi klíčovými dírami.

Truhlu jsem donesla ke svému kamarádovi, který se umí vloupat do každé truhly, ale s touto nehnul. Jelikož byla temná noc, rozhodla jsem se u kamaráda přespat. Truhlu jsem nechtěla dát z očí, cosi mi říkalo, že možná kvůli ní byla zapálené redakce, a tak jsem si s ní šla lehnout.

Kamarád mě zavedl do pokoje pro hosty. Byl to krásný pokoj, měl okna na jih, a při dnešní jasné noci ho měsíc ozařoval jako ve dne. Položila jsem si truhlu na noční stolek, abych odhodila upocené věci na židli, když tu jsem si všimla, že v ornamentech na truhle běhají malé plamínky… „Bdím nebo sním?“ promnula jsem si oči, ale pořád jsem viděla ten zvláštní úkaz. Zavolala jsem na kamarád, který na truhle mohl oči nechat. Po chvíli z něho vypadlo: „Myslím, že vím, kdo by ti mohl pomoci. Vyrazíme hned ráno!“

Rána jsem se nemohla dočkat, vstala jsem ještě před východem slunce a zabila pár věcí na cestu a sepsala tuto zprávu, kterou při cestě městem zanesu do náhradní redakce. Bohužel nevím, jak dlouho se zdržím na cestách, a tak se omlouvám, že nejspíš toho nenapíšu víc. Ale cosi mi říká, že musím odhalit tajemství!


[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 67 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1351 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (950 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (927 hl.)
 
Je mi to jedno (902 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (873 hl.)
 
Nečtu to tu (1000 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6003

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist