Zemský Trubač
  Dnešní datum: 14. 12. 2018  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:




Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

téma * Redakce k Vám, Vy k redakci
Vydáno dne 05. 05. 2006 (1954 přečtení)

Bojím se, že požár naší redakce nebyla náhoda...

Musím Vám říci, že od požáru naší redakce se mi zdají hrozné sny. Budím se uprostřed noci spocená hrůzou a naskakuje mi husí kůže…Nemohu si však vybavit, co se ve snech odehrává. Cosi, možná právě tyto sny, mě táhlo ke shořelé redakci. Procházela jsem po spáleništi a přehrabovala se v popelu, když tu jsem na zkrouceném hřebíku vyčnívajícího z trámu našla kousek látky. Zděsila jsem se, když jsem látku prozkoumala a zjistila jsem, že není vůbec popálená od ohně. „Prosím vás, byl tu i někdo jiný než já?“ ptala jsem se stráží, které ruinu hlídaly, ty jen vrtěly hlavami.

Doma jsem se nemohla soustředit, ten kousek látky mi nedal spát. Mnula jsem ho v prstech a při tom mi začala docházet hrozná věc. Požár naší redakce nebyl nešťastnou náhodou, ale naplánovaným činem! Ale kdo by jen chtěl zničit naši redakci? „Au!“ prsty na ruce mě zapálily. Intuitivně jsem odskočila a na stole zůstal ležet jen ten kousíček látky…Zachvěla jsem se strachem, když jsem spatřila, jak ta látka hoří. Se strachem, avšak zájmem jsem sledovala děj. Náhle se rozlétla všechna okna v domě a zavál silný vítr. Jen tak tak jsem chytla ten kousíček látky.

Šla jsem pozavírat okna, venku panovalo bezvětří a svítilo slunce. Opravdu se zde děje něco tajemného, jelikož ten kousek látky, který před chvíli hořel před mýma očima vypadal jako netknutý.

Jen, co vydám noviny, musím jít znovu prohledat spáleniště. Třeba najdu víc!


[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Taoki | Počet komentářů: 72 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1351 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (950 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (927 hl.)
 
Je mi to jedno (902 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (873 hl.)
 
Nečtu to tu (1000 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6003

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist