Zemský Trubač
  Dnešní datum: 20. 01. 2021  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Kelevarský Dekameron - intro II
Vydáno dne 01. 02. 2015 (632 přečtení)

Po krátké odmlce se vracíme k příběhu Kelevarského Dekameronu. V předchozím úvodním dílu známý kelevarský lapka Kunta Kinte probudil zlo, které dřímalo pod kláštercem. Sebral poklad a pelášil pryč...klasterec


...daleko se ale nedostal. Plně naložené lamy nebyly schopné udržet takové tempo. Navíc zlaťáky a drahokamy o sebe řinčeli a rámusili na míle daleko. Už u Svatyně Druidů je dostihla skupinka mnichů. Nebylo těžké si domyslet, co se stalo. Kunta brzy skončil v provazech a skupinka mnichů se posadila k ohni.

Dekameron

Jeden z mnichů odhodil svou kápi, pozvolna brnkal na mandolínu a ujal se slova. "Pánové, každý máme svou minulost a zdálo se, že si svá tajemství vezmeme do hrobu. Nyní nám ale osud přiřkl novou cestu. Nezapírám - jsem z toho celkem nadšený, ale zároveň mám strach. Tady nešika probudil svou chamtivostí zlo, které odpočívalo po staletí." Kunta se zagrimasil a muž pokračoval: "Není pochyb o tom, co se tu stalo. Musíme varovat krále! A konec konců ten poklad patří jemu. Jistě nám za odměnu pomůže opravit klášterec. Bude to dlouhá cesta. Vím ale o muži, který nám ji usnadní. Hned za rozbřesku se musíme vydat k černé věži!"

Celá skupinka tiše souhlasila a přemítala události předchozího dne, jen Kunta s sebou stále ošíval. V dáli hořelo jejich bývalé útočiště a ticho u ohně přerušovalo pouze občasné vybrnkávání písničky The Stones a praskání dřeva. Bard se opět ujal slova: "Pánové navrhuji, abychom odhodily svá tajemství a zkrátili si cestu vyprávěním příběhů." Nikdo nenamítal. "Nu tedy dobrá. Jmenuji se Svatopluk, toho času známý bard a ochránce ctností..."Sepsal Lukasso,


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Lukasso | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1604 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1199 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1114 hl.)
 
Je mi to jedno (1078 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1043 hl.)
 
Nečtu to tu (1182 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7220

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist