Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 07. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Úvodník 228. čísla Zemského Trubače
Vydáno dne 01. 04. 2014 (753 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc Březen.
trubac

Vážení Trubači, Trubačky a Trubáčata,

jako každý měsíc je tu pro vás připraveno nové vydání Zemského Trubače.
Nejprve ke změnám v naší redakci. Svůj psací stůl opustil redaktor Koral a ne, není to apríl! Věnujme tedy minutu ticha za padlého redaktora. Jako již klasicky tedy vyzývám všechny, kteří nám chtějí pomoci, aby neváhali a přihlásili se kterémukoli z redaktorů. Odměny jsou pěkné, róba vkusná a povídá se, že ženy na redaktory jen letí.
A co si přečtete v tomto čísle? Conquistador, jak je známo, slovy příliš nešetří a nenechá nit suchou. V článku "Ty po mě kamenem, já po tobě skálou" rozebírá uplynulé události, co se za březen odehrály a že je to občas peprné.
Buldozer vám nabídne rozhovor s velitelem tzv. "Peco Crew". Nutno říci, že toto honosné oslovení přišlo z řad Pecových nepřátel a na Kelevaru se velice rychle zažilo. Otázky pro Peca vymýšleli ostatní hráči, třeba v nich najdete i odpověď na to, co zajímá vás. V dalším článku Buldozer přináší exkluzivní informace o novém kelevarském eshopu, ve kterém si každý najde něco jedinečného! Je tam něco pro pány, dámy, děti a hlavně závisláky (což vlastně sedí na všechny předchozí kategorie). Navíc v tomto vydání najdete i jedinečnou soutěž o finanční odměny!
Freeze Man sepsal příběh nazvaný "Kouzelník". Najdete v něm cosi tajemného, rozhodně stojí za přečtení.

Doufám, že bude toto číslo zpestřením aprílového dne, nezapomeňte někoho nachytat a buďte věrní našim novinám!


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 3224 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1563 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1135 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1081 hl.)
 
Je mi to jedno (1043 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1009 hl.)
 
Nečtu to tu (1144 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6975

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist