Zemský Trubač
  Dnešní datum: 14. 07. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Kriminálka Kel I
Vydáno dne 01. 03. 2014 (735 přečtení)

Jejich revírem je Kelevar. Jejich tempo je dostačující. Kelevaristé, jejich protivníci jsou vrahové, MSka a ostatní odpad společnosti. Kelevaristé hlídají ulice měst, zkupují PvP výbavy a hlavně na trhu stojí AFK u banky. Jejich hlavním skillem je mačkat invisport a tu a tam zaspamovat journal VFPkama s ničitelem.
Byl to obyčejný den, jako každý jiný, říkal si hlavní Kelevarista, na jeho pravidelné obchůzce. Procházel se po hlavním náměstí ve městě Britain, když tu náhle zaslechl volání o pomoc.

„Pomoc, pomoc“, křičel neznámý člověk. Kelevarista tedy odpověděl: „Identifikujte se osobo, nebo budu střílet ze své mocné ledové kuše.“ „Mé jméno je…“ v tu chvíli zrovna zabučelo stádo krav, kdo ví kde se tam takhle vzali, ovšem to je příběh na jiný čas a nejspíše i na jiné místo. „Co tu sakra? No dobře, povídejte pane. Jsme tu pro vás.“, „Kousek od mého oblíbeného dolu někdo zanechává odpad. U toho dolu dokonce bydlím a prostě ten smrad se nedá snášet. Samozřejmě jako kopáč nemám na loď, jsem totiž totální socka. Nicméně chci tedy nahlásit vandalizmus!“, „To jistě můžete“ odpověděl Kelevarista. „Ukážete mi tuto nelegální skládku? Jen bychom zašli na Kelevárnu, vše sepsali a vzali potřebný escort servis.“ Dopověděl.

Po pár hodinách jízdy na jejich Hummer ořích se konečně dostali na místo nelegální skládky a započalo investigování. Profícky řečeno.

Kelevaristé1

„Ano, měl jste pravdu pane… argh, už nevím vaše jméno, nicméně to je fuk. Díky našemu skvělému hledacímu mechanismu jsme dokázali, v našich super přepravních laboratořích, vyhledat možnou stopu. Jedna z těch ryb na sobě měla totiž krev, která nebyla rybí, myslíme si tedy, že to byl daný vandal.“ Řekl Kelevarista neznámému.

Tým tedy pokračoval, díky jejich zkušenostem a seznamu všech registrovaných rybářů, dřevorubců, kopáčů a podobných lidí, to bylo celkem jednoduché. Během pár hodin dokázali najít vandala. Ovšem jeho příbytek, skvělá vikingská loď, byla prázdná, vlastně… to byl spíše takový vrak. Ale vše do sebe zapadalo, jak by řekl jejich ŠéfMistr Kelembor.

O pár dní později, ach ta doprava, se objevilo tělo rybáře. Dosud nikdo neví, kde se tam vzalo, ale víme tedy, že vandal byl buď potrestán nebo na něj někdo shodil vinu. Nebo to byl komplic. Nebo vůbec netušíme nic.

Kelevaristé2

„Ach, ano. To je ono, takhle se mi to líbí!“ Skoro vykřikoval jeden z Kelevaristů, kteří investigovali místo činu.„Je to tam! Je to tam dámy a pánové! Máme zde jméno vraha.“ Radoval se.
„Skvělé.“ Pochválil jej ŠéfMistr Kelembor. „O koho se tedy jedná?“ Dotázal se. „Jde o našeho známého kriminálníka ŠéfMistře. Mám takový pocit, že v tom ale nebude sám. Prosím tedy o poskytnutí veškerého arzenálu a hlavně o KKT.“

Samozřejmě, že ŠéfMistr Kelembor vydal svému týmu veškerá povolení a provedl veškeré možné úpravy, aby se o této vraždě nedozvěděl nikdo, kdo by mohl informace předat inkriminovaným osobám nebo elfům nebo o koho by šlo.

Kel peKo Tým, znám jen pod jménem KKT byl vyslán. Dostal totiž echo od obyvatel Oclla, které v tu dobu patřilo nepřátelskému okresku, že se na jejich rajónu vyskytuje osoba popsaná z investigování. Tým se tedy rozdělil do všech stran a osobu obklíčil. Ovšem akce se neobešla bez boje. Osoba investigovaná začala utíkat, tzv. run_run_stajl. Na čež musel KKT reagovat dle instrukcí. Sejmout. Osoba ovšem stihla ve svých posledních slovech popsat jeho šéfa.

Kelevaristé3

„Aha! Takže, slyšeli jste to všichni pánové? Sraci 4v. Měli bychom to prověřit. Mohlo by se jednat o kódové heslo nebo kódové jméno jejich operace.“ Pronesl jeden z Kelevaristů. „Není možné, že by to bylo zašifrované jméno jeho šéfa? Připomíná mi to jméno Baltazar, místo, kde padá sníh a tu rudu zvanou unicilium.“ Prohlásil další Kelevarista. „Ano máš pravdu, něco mi na tom nesedí, prověříme tvou verzi. Maximálně se dostaneme do slepé uličky a naše Hummer koně otočíme jinou stranou.“

A hle! Skutečně. Po dnech pátrání nebo spíš hledání lodě, která by je dostala na sněžné planiny, se jim podařilo dostat na místo. A hle, jejich investigování bylo správné. KKT tedy zaujal pozice, obklíčil další inkriminovanou osobu a čekal. Nechtěl už udělat stejnou chybu dvakrát a tak se rozhodl na to jít bez otázek. VFP VFP VFP VFP, křičeli všichni a bylo to!

Kelevaristé4

„Tak to bychom měli jeden den je za námi. Do kůlchodu daleko, ale myslím si, že s takovou to zvládneme pánové.“ Prohlásil ŠéfMistr Kelembor.

Samozřejmě díky této akci byl ŠéfMistr Kelembor pochválen, spolu s jeho podřízenými, od jejich šéfa Kalamba.

Veškeré jména KKT byla ze zprávy vymazána pro utajení totožnosti. Těšíme se na Vaši další spolupráci a nezapomeňte, i Vy můžete být součástí našeho investigování, stačí se ozvat, jsme tu pro Vás. Pomáhat a chránit – Kelevaristé.[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Koral | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1563 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1137 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1084 hl.)
 
Je mi to jedno (1045 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1009 hl.)
 
Nečtu to tu (1145 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6983

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist