Zemský Trubač
  Dnešní datum: 11. 07. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * !!!Využití či zneužití hry!!!
Vydáno dne 01. 03. 2014 (806 přečtení)

Při úpravách se může stát, že se na něco zapomene...

Úpravy pro nás dělá RT s tím, že nám ulehčí práci, udělá nějakou zábavu, či usnadní hraní. Takové truhličky na cokoliv jsou důkazem, že se někdo zamyslel a udělal úžasnou věc. Může se stát, že se občas na něco zapomene a hráč využije chyby ku svému prospěchu. A tady se nám naskýtá otázka?

Porušuje hráč, který využije chyby v nové úpravě ku svému profitu, automaticky pravidlo skupiny F ?
-1. Herními chybami se rozumí chyby programové, chyby v ekonomice herního světa jakož i nestandardní uživání NPC, předmětů, dovedností či dalších věcí v rozporu s jejich účelem a reáliemi herního světa.
-2. Hráč je povinen neprodleně hlásit všechny chyby GM a to neveřejnou cestou - nejlépe e-mailem či pomocí menu funkce Help, neučiní-li tak, bude jeho chování považováno za zneužívání herních chyb.
-3. Objevené chyby je hráč povinen uchovat v tajnosti před ostatními hráči.
-4. Využívání chyb je přísně zakázáno a podléhá přísným trestům!

Kde je ta hranice? Co když koupím třeba věc, která je superlevná? První koupení asi ne? Druhé koupení? Desáté? Online skupováni celý den? Jedná se o to, že se ta věc s mega-ziskem prodá dál.

Kdy se to bude trestat? Kdo to bude trestat ? Zjistí se to vůbec? Uvedu příklad - v jednom nejmenovaném městě mají speciálního vendora co prodává svitky. Dále v bodech:

- Proběhla scriptova úprava u všech vendorů. - Na tohoto se opomnělo. (stane se, jsme jen lidé)
- Někdo upozorní RT na chybu (bohužel je pátek a člověk co to má na starost se nedostane na Kelevar)
- Někdo skupuje svitky hodněkrát po sobě - proč by ne, když všude stojí 116gp a tady jen 92gp. Navíc pokud ten někdo, kdo to skupuje, je starosta města a ješte k tomu štěstí, co ho potkalo v podobě zapomenutého neupraveného vendora není jediné, ale má ještě 25% slevu.
- Podtrženo sečteno, místo za 116gp kupuje za 69gp prodejní cena je ovšem vyšší, obvyklá cena na stánku na tržnici za 129gp. Takže čistý výdělek na 1ks je 60gp
-Naopak se zdá být poškozený tento starosta, protože ho někdo naprášil do chyb a kope kolem sebe...

Myslíte si, že se toto bude někdy trestat? Zatím to vypadá že ne...Soudím ze dvou případů, které se staly.

Nejde zde o těch X set tisíc, které tímto získá, nezávidím mu to - třeba teď bude šťastnější. Jde o to, že tímto dokazujeme každý den jací jsme a že tato hra bude taková, jakou ji uděláme my hráči.Jsme v době, kdy hráč shazuje hru (prý chtěl ukázat RT že to jde a tak když mu někdo vyfoukl HMD z pod rukou - udělal to). Možná, že by nebylo od věci, kdyby se na hráče trochu vice v tomto přitlačilo. To samé platí o trestech. Navíc je zajímavé s jakou rychlostí mizí z fóra celé vlákna diskusí, která se nehodí někomu do krámu. To je jen takové shrnutí na závěr ... pokud se v tom někdo našel, dobře mu tak.

[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Conquistador | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1563 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1136 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1083 hl.)
 
Je mi to jedno (1044 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1009 hl.)
 
Nečtu to tu (1145 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6980

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist