Zemský Trubač
  Dnešní datum: 26. 01. 2021  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Hadí dědic
Vydáno dne 01. 02. 2014 (1089 přečtení)

Příběh do HRPG, aneb i troška pravdy o určitých lidech na serveru Kelevar.

Tento příběh je psán fantazií redaktora. Je to příběh faktů, pravdy a zároveň smyšleností. Koho nezajímají HRPG příběhy, tak prosím přečíst jen poslední odstavec, který je vlastně to nejdůležitější. Přeji příjemnou zábavu.

Vše začalo v hadím království, daleko za hranicemi Kelevaru. Jako v každém dobrém příběhu je na počátku láska. Láska hadího krále a mladé dobrodružky právě z Kelevaru. Hadí národ tento vztah proklínal a neuznával, a tak když se stalo nevyhnutelné a tato láska přivedla na svět syna, dědice trůnu, bylo jasné, že se hadí národ rozdělí a vzniknou nepokoje. Co ovšem nebylo jasné ani tehdejšímu králi, byla zlá moc, která pomohla těmto nepokojům prorazit brány paláců, pomohla pobít šlechtu, která stála za králem. Zvrat byl tak rychlý a tvrdý, že mladý dědic si nestihl ani užít svého titulu prince, vlastně ničeho.

Hadí válka netrvala dlouho, ale všichni z královské rodiny zemřeli, až na mladého potomka, kvůli kterému vše toto začalo. Národy se tedy rozdělili. Ti, kteří byli pod mocí zla, vyhnali královi příznivce i s jejich potomkem. Vyhnali je tajným portálem z jejich země, který poté zapečetili. Zároveň poslali před portál skupinu svých nejvěrnějších a nejkrutějších bojovníků, kteří měli portál bránit do posledního hada.

Loajalisté krále se plazili, kam mohli, většina se rozprchla do různých koutů světa, ale větší skupinka se usídlila daleko od portálu, na klidném ostrově. Ale co s princem, říkáte si? Princ pomalu, ale jistě rostl, získával sílu, moudrost, ale jeho srdce toužilo po pravdě a pomstě. Už jako dítě dokázal cestovat daleko od své nové rodiny, od svých ochránců. Jednou se dostal tak daleko, že už se nedokázal vrátit zpět. Putoval světem dlouho sám.

Léta plynula tak rychle, jak voda tekla. Jednoho dne narazil na svém lovu na zvláštní postavu, která ho zastavila jedním mávnutím hole. Představil se jako Převor. Vše mladému princi vysvětlil a ten souhlasil, v doprovodu Převora do jeho chrámu.

Princ a Převor spolu cestovali léta. Princ byl již pomalu věkově na ženění. A v tu dobu poznal ji! Poznal Orisay, poznal konečně tu, díky které Převoři existují. Podle všeho co si pamatuje, zažil spoustu dobrodružství a věřil v ORI. Jednoho dne ovšem zmizel a ztratil paměť.
Byl nalezen dobrodruhem Nagasim, který mu poskytl přístřešek, jídlo a stal se pro něj novou rodinou. Postupem času ho všichni z rodiny Fianna nazývali, Koral. Ačkoliv si ze své minulosti pamatoval pramálo, tak se snažil najít důkazy o své minulosti, proto neustále odcházel do lesů, do hor a plavil se po ostrovech.

Jednoho dne, na jedné ze svých výprav, potkal osobu nesoucí Kelevarský štít, byl to ještě mladý Edward. Koral, se snažil Edwarda přesvědčit o víře ORI, ale neúspěšně, ba naopak Edward přesvědčil jeho, v politickou situaci Řádu. A tak se z hadího prince stal bojovník královny Patricie. Byl do svého nového poslání zapálen a tak přestal vyhledávat důkazy o své minulosti a smířil se s přítomností.

Koral stárnul a společně s ním i království, kterému zasvětil život. Jeho přítel se stal baronem. Královnu zamrazil kdo ví jaký nepřítel a její syn byl ještě mlád. Jeho rodina již utíkala zpátky do lesů na sever, ale on věděl, že ho váže povinnost k Řádu, zůstat a bránit posledního velitele. Co nečekal, byla baronova smrt. Zasáhla ho asi nejvíce z členů Řádu, protože všichni ostatní byli věrní královně, on ovšem svému příteli.

Hledajíc nový smysl života, vydal se na cesty. Novým panovníkem Řádu a království se stal, syn královny, Aurelius I. Korala, si držel blízko, nejspíše mu Edward kdysi povídal o jeho královské krvi. Ale Koral, si našel novou rodinu, kvůli které chtěl dýchat, žít a bojovat.

Koral


Nedaleko jeho původního domova bylo krásné město Adventurers, ve kterém sídlil rod úspěšných bojovníků, obchodníků a mágů. Koral se s nimi na jistý čas spojil a v novém startu našel chuť do života a boje proti Chaosu. Bojoval společně s dalšími bojovníky Řádu, bojoval a pomáhal své nové rodině. Ale po nedlouhé době na něj byla uvnitř této rodiny nachystána past. Z ničeho nic byl vykázán za hranice jejich měst a byl prohlášen za nepřítele tohoto rodu. Ale proč ptal se všech. Nikdo mu nebyl schopen odpovědět. Jedním z důvodů je ten, že neustále mluvil o své bývalé rodině, která se ho ujala jako mladého. Další důvody mu zatemnily duši a vytvořili jizvy na srdci. Prý zabíjel, okrádal a odporoval starším v rodu! Chtěl tedy napravit své chyby, ale nikdo s ním již nechtěl mluvit. A tak s nechutí k životu se vydal na novou cestu, staronovou cestu abych byl přesný. Najít svůj starý rod, získat opět moc a potrestat toto bezpráví v této zemi.

Toť zápisy Korala. Posledního dědice hadího národa.


Koral2


Tento příběh bude zároveň poslán na HRPG. Byl jsem mezi Vámi všemi rád. Tahle hra mi dala spousty zábavy, zvláště pak s lidmi v guildě Fianna, Order a chvíli Adventurers.
Tento článek je inspirován zradou, která se stala v cechu Adventurers a rád bych tedy tímto článkem upozornil všechny dobrodruhy a členy. Tento cech se s vámi o vašich chybách bavit nebude. Místo debat, náprav vás vyhodí, neukáže vám důkazy proti vám a vymyslí si dostatečné množství důkazů jen proto, aby vás vyhodili. Například, že nedodržujete kodex, který dodržujete. Zabíjením a okrádáním vlastních, které jste maximálně ressovali. Nebo neposlouchání radních, kteří nejsou nikde napsaní, tedy jejich aktivní seznam. Takže pozor na tento cech. V momentální době jen dělá ostudu jménu, který kdysi měl!


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Koral | Počet komentářů: 31 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1605 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1200 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1116 hl.)
 
Je mi to jedno (1079 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1044 hl.)
 
Nečtu to tu (1184 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7228

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist