Zemský Trubač
  Dnešní datum: 11. 07. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Zábava z druhé strany
Vydáno dne 24. 12. 2013 (896 přečtení)

Těšili jste se? A taky jste měli proč! Nejenže jsou dnes Vánoce a každého z nás čekají dárky pod stromečkem, ale dokonce Vaše redakce si pro Vás připravila něco úchvatného. Tak šup, přečtěte si naše Vánoční překvapení pro Vás!

Takže, kde začít? Nejspíše na počátku. Jako správný redaktor jsem přemýšlel čím obdařit naše obyvatele země Kelevarské. „Něco co tu ještě nikdy nebylo“ říkal jsem si. A pak jednoho krásného večera u pinty piva mě to docvaklo. Vše jsem promyslel a poslal návrh samotnému administrátorovi. Vše probral s kolegy, samozřejmě to nějakou dobu trvalo. A pak jednoho dne jsem obdržel zprávu, která mi rozzářila úsměv na tváři. ‚Ano, vše povoleno‘ tam bylo napsáno. Okamžitě jsem začal jednat. V duchu jsem si říkal: „Kterého člena RT si zotročím na tuto neobyčejnou výpravu?“ A bylo vše jasné, zaspamoval jsem svou šéfku v novinách Roxanne, které se do toho tedy moc nechtělo. Ale mé přesvědčovací metody jsou silnější a tak se poddala.


Tedy se stalo očekávané, našla si mě ve hře a domlouvali jsme čas. Samozřejmě jak naschvál nemohli jsme se domluvit. Avšak, proč to neudělat hned? „Ani jsme si tam neuklidili“ povídá Roxanne. Zavelel jsem a šli jsme!
Ah, já Vám vlastně ještě neřekl, oč jde, že? Pardon, jsem z toho všeho tak nadšen, že to vyšlo. Takže jde o tohle. Navštívil jsem RT ostrov, tedy RT pevnost, jak jsem se dozvěděl.

RT keep

Stále se Vám tomu nechce věřit, že? Mně také ne! To jsou mi to krásné Vánoce! Ho ho ho! Takže, jdeme na to. Přesně jak mi to slečna Roxanne ukazovala a prováděla mne, tak Vám to zde ukáži! A úplně nakonec si uděláme bodové hodnocení veškerých prostorů členů RT.


Jako první tedy plac patřící Riamovi. Není se čemu divit, že je to to největší místo. Riam má na starost strašně moc věcí.

RT keep2

Jak jsem se taktéž dozvěděl, díky mému vrozenému talentu vyzvídání, po povýšení na Developera se ho ostatní členové bojí a říkají mu pane a jeho plácku se vyhýbají obloukem, jeho plácek totiž hlídá jeho věrný lokaj Rylan.


Další navštívená část patří Badwayovi. Který měl dokonce vše krásně pojmenováno, nádhera. Ehm ehm nestraníme!

RT keep3

Samozřejmě jsem neotálel a prohlídl si veškeré bedničky, něco málo pobral, něco málo pozměnil. Znáte to. Na obrázku můžete vidět obsahy dvou krásných beden, raději nebudu zveřejňovat zbytek jeho truhel. Jednak bych dostal nejspíše ban a jednak je to materiál jen pro dospělé! Ovšem musím podotknout, že truhlička vpravo je výtvor naší průvodkyně Roxanne, která si ráda mění šatník a tak si vytvořila barvičky. A jak už to tak bývá, všichni si je od ní okopírovali!
RT keep4


Naší další zastávkou je Hypnoticovo skladiště. Mno spíš bych řekl utajené pracoviště. Podle všeho má většinu věcí neviditelných, takže bohužel toho zde moc neuvidíme. Jediné co mě lákalo bylo projít všemi těmi bránami, ach! Chci tam znovu!

RT keep5


Pomalu to začíná být nudné, co? Tak trošku změníme. Povedlo se mi zajistit foto připravované truhličky na jídlo. Byla tak na zemi u tzv. prostoru ‚Gateárna‘, aneb RT potřebují taky jíst!

RT keep6

Tak co? Připraveni jít dál? Ne? Tak tady máte Gateárnu! A hned na to dva pracanty, kteří už asi nechtěli pracovat, či co.
RT keep7


RT keep8

Nemáme dost, že? Tak co takhle se podívat na práci Roxanne? Sklad Vašich neposedných vendorů a nejlepší je, že vím, kde jsou všichni ukryti. Jednou se tam objevím a vše si z nich vykoupím, muhahaha. Ne teď vážně, lidi je jich tam fakt fůra, začněte hrát, vyzvedněte si je a nepřidělávejte takové zbytečné práce členům RT!
RT keep9


A je na čase jít zase dál, nemyslíte? Nyní se podívejme na Ananase, tedy Aenease. Díky za obra, vyjímá se na mém balkóně!

RT keep10


Když tu tak nad tím přemýšlím, já je tu fantasticky obírám. Asi všechno prodám za real a budu boháč. Pak všechno vrazím do pokeru, všechny je ještě pozvu, podělám a budu milionář. Ach vrátíme se zase do reality.
Jako dalšího jsme navštívili Jericha. Jeho vetešnictví je známo i nám smrtelníkům, takže jsem se celkem těšil, co mu ukradnu jako první.

RT keep11

Fotku jeho vetešnictví jsem se rozhodl sem nedávat. Důvod je jasný, každou veteš by si překontroloval a já nechci přijít o své suvenýry. Takže se Vám musím všem omluvit. Ale nebojte se určitě se něco objeví někde v nějaké truhle. Haha leda v té mé!


Jako poslední soutěžící se nám ukáže naše krásná průvodkyně Roxanne. Která dostává už teď lepší známku za to, že se mne tak ujala a ukázala mi dokonce své přípravy na další ples, však plesová sezóna se blíží!

RT keep12

RT keep13


A tímto bohužel pomalu končíme. Zantris ještě nemá tolik věcí, takže to nestálo ani za to jej přihlásit do soutěže. Mno a ostatní, kteří nebyli zmíněni, mají speciální místa, nebo možná pouze batohy. Nicméně si myslím, že po této skutečně úchvatné pouti se i oni budou chtíti vytáhnout a na příští rok, pro kontrolu, si dají záležet a předvedou se!
A nyní slíbené známkování, jako ve škole. Porotu jsem složil ze slavných osobností a tak je jejich důvěryhodnost zabezpečena. Samozřejmě přikládáme i menší komentář od našeho známého stylisty, který členům RT poradí co a jak!
Riam – 2 – Jednoduché, praktické, ale nepěkné, ale protože se bojíme Vašeho lokaje, pane, a máte tu taky jednu fanynku, tak za dva!
Hypnotic – 3 – Je mi líto, ale většina poroty byla pro nehlasování. Hlasovali dva a to za 1 a 5, nejspíš jste mu něco smazal, co už, tak příště!
Aeneas – 2 – Za spletení jména jsme byli nuceni zlepšit známku, omlouváme se.
Jericho – 1 – Porota dostala dary z tvého vetešnictví v pořádku, děkujeme.
Roxanne – 1 – Žena mezi muži, nedivím se, že má pořádek. Ale samozřejmě to není z protekce!
Gateárna – 1* - Barvičky prostě vítězí, originální název skvělého místa, kde bych si rád četl knihu. Je to jasný vítěz.


Tak a máme zde konec. Doufám, že Vás vše pobavilo. Dle předpovědi počasí by mělo být všude krásně, mohlo by nám i zasněžit a to nejlepší je, že jsou Vánoce! Takže hned po přečtení tohoto článku vypněte počítač a utíkejte ujídat, užívat si s rodinou. Nebo pokud chcete vidět zlatého vepříka, tak samozřejmě počkejte až na večer, s jídlem.

RT keep14

A nebojte. Místa je tam ještě dost. Takže pokud chcete zažít zábavu z druhé strany, tak s možností se přihlaste a udělejte něco pro server, na kterém hrajete!
Za celý tým Zemského Trubače Vám přeji šťastné a veselé Vánoce![Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Koral | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1563 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1136 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1083 hl.)
 
Je mi to jedno (1044 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1009 hl.)
 
Nečtu to tu (1145 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6980

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist