Zemský Trubač
  Dnešní datum: 31. 05. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Úvodník 224. čísla Zemského Trubače
Vydáno dne 01. 12. 2013 (2474 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc Listopad.
trubac

Vážení čtenáři našeho kelevarského Trubače,

máme tu další měsíc a já jsem opravdu nesmírně šťastná, že se nám v tomto vydání podařilo kromě tolika článků nalézt i dva nové redaktory, kteří pro vás budou shromažďovat ty největší pikantnosti ze světa Kelevaru! Protože je toto číslo opravdu obsáhle, přejděme hned k představení článků.
Buldozer pro vás sepsal hned několik poutavých článků, ani nevím, který mám jmenovat jako první. V článku "Jak se stát top pvperem" naleznete naprosto přesný návod jak obstát, na nic nečekejte a co nejrychleji si ho přečtěte, ať jste mezi prvními. Jako druhou perličku si pro vás Buldozer připravil exkluzivní rozhovor s Eurybií, pokud se chcete dozvědět pikantnosti o výše zmíněné slečně (nebo ne?), otevřete článek "Paladin/ka Eurybie, muž nebo žena?". Třetím příspěvkem z pera Buldozera je krátké review bitvy o Ocllo, naleznete tam spoustu informací včetně bodů daných bojovníků - více v článku "Bitva o Ocllo".
Nyní už začnu s představováním nových tváří, jako první se nám v tomto čísle poprvé ukáže Conquidistator, a abychom se neunavili neustálým čtením, nabídne vám odpočinek v obrázkovém příspěvku "Komix + Skandální odhalení lagů na serveru." V článku "Povídání" vám povypráví o svém setkání s hráčem Sandmanem. Samozřejmě, jako každý, přinese vám i on svůj pohled na začátek hraní na Kelevaru a připojí k článku i malou soutěž, proto neváhejte nahlédnout do "Zamyšlení a začátek na Kelevaru".
U vítání nových tváří ještě zůstaneme, druhým redaktorem, který rozšířil naše řady je Freeze Man a toto číslo obohatil "Příběhem Následovníka Orderu 1.část", v němž nabízí svůj pohled a trochu frakční ochutnávky. V kratičkém článku nazvaným "Doprava v zemi Kelevarské" nabízí zajímavé zamyšlení nad pro nás běžnými věcmi.
Koral vám přinese sportovní rubriku, "Na podzim sport nespí" nabízí ohlédnutí za uplynulými turnaji, pokud tedy fandíte sportu, ale nemohli jste se například některého klání účastnit, můžete zkusit načerpat atmosféru prostřednictvím tohoto článku. To, že byl listopad nějak moc přemýšlecím měsícem potvrzuje i článek "Osobní zamyšlení", který vám nabídne jeden z pohledů na stávající frakce. A nyní pozor - absolutní bomba na konec - Koralovi se totiž podařilo navštívit sídlo našich gamemasterů, v tomto čísle vám ukáže první ochutnávku, na finální odhalení si však budete muset počkat do vánoc.

Doufám, že si v množství článků najde každý z vás to, co ho zajímá a budete s tímto vydáním spokojeni. Opět se těšíme na vaše ohlasy v Obecné diskusi.


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 5819 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1557 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1124 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1078 hl.)
 
Je mi to jedno (1039 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1004 hl.)
 
Nečtu to tu (1140 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6942

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist