Zemský Trubač
  Dnešní datum: 11. 07. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Diskriminace žen
Vydáno dne 01. 10. 2013 (1220 přečtení)

Něco tak nečekaného, že to překvapilo samotného Aitana! Neuvěříte, dokud neuvidíte!

Jak již jsem v minulém čísle slíbil, je tu článek s výběrem účesů a módy pro ženy! Cestoval jsem z města do města, přes hory a doly, přemýšlejíc. Který to kadeřník by mohl stát za návštěvu? Jednou jsem se tak vybavoval s jakýmsi štangastou v některé z putik v Britainu a zjistil sem, že Aitan prý lidi šidí! Že prý si bere příšerné peníze a přitom práci skoro neudělá! Toto zjištění mne zklamalo, oklamal mne snad taktéž? Tázal jsem se sám sebe.

Rozhodl jsem se tedy vyhledat jiné kadeřnictví. Putoval jsem světem hledajíc kadeřníky. Mno moc jich nebylo. Většina se mnou dokonce odmítla mluvit. Po cestách mne kde kdo zabil, či okradl o boty.

Byl jsem zklamán převelice. Ovšem nevzdávám se jen tak! Rozhodl jsem se prozkoumat poslední cestu, tentokrát vybaven v plné polní, kdyby se snad cokoliv stalo. Ale co se nestalo, že? Přepadl mne jakýsi lupka. Netušil však, že jsem plně vybaven a připraven bojovat o svůj měšec pro kadeřníka.


Diskriminace1

Po jeho smrti jsem ho naopak obral já a byl jsem hned o něco šťastnější a bohatší. Ale cesta mne opět zklamala… žádný kadeřník mne nechtěl ukázat katalog ženských střihů. Nejspíš, že nejsem žena. Rozhodl jsem se tedy pro poslední možnost, jak pro Vás získat tuto informaci. Převlékl jsem se za ženu a vyrazil k našemu starému známému, Aitanovi.


Diskriminace

Nepoznajíc mne, začal mluvit o cenách a výběru účesů. Ale najednou jsem si rozvzpomněl, že přesně takovéto účesy zkoušel na mně pár dní zpátky! Hrůza a děs! Jsou snad ženy na Kelevaru diskriminovány? Nebo mne chce jen obrat o peníze, říkal jsem si.

Nechtěl jsem Aitana nijak urazit, proto jsem se rozhodl, že si vyberu účes a jednoduše zmizím, dokud mne nepozná, přeci jen bych si nerad rušil předplatné do jeho kadeřnictví, které jsem získal po vydání minulého článku!


Otázkou tedy zůstává, jsou ženy v tomto ohledu diskriminovány? Nebo se místním kadeřníkům nechce pracovat s hebkými, voňavými a krásnými vlasy žen? Přiznejme si to, pánové, my bojujeme a smrdíme. Ženy na toto, většinou, čas nemají! Odpovědi se ovšem nedozvíme. Nikdo z kadeřníků mluvit nechce.Související články:
Soutěž o nejkrásnější fotku (25.11.2007)
Jak na to II. (27.01.2007)
Odměny za hádanky konečně budou (24.11.2006)
Konkurz na nové pozice v redakci (14.07.2006)
[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Koral | Počet komentářů: 165 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1563 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1136 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1083 hl.)
 
Je mi to jedno (1044 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1009 hl.)
 
Nečtu to tu (1145 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6980

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist