Zemský Trubač
  Dnešní datum: 21. 01. 2021  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * 50 odstínů blackrocku
Vydáno dne 01. 02. 2013 (1424 přečtení)

aneb jak na ženy z Kelevaru. Mistr Liška v Poště se po Kelevaru už moc netoulá, aby nám poradil. Buď už našel tu správnou skupinu samiček nebo našel takovou, která už mu moc nedovolí vrtět ocasem. Jeho lízátko je holt už vylízané. Ale co my, kteří jsme tu zbyli?! Musíme si poradit sami jak na holky. A o tom tento článek je. Zeptali jsme se těch nejpovolanějších, a to samotných kelevarských panen a samozřejmě přihodili pár tipů a rad.
Taková mise si žádá především pořádné koule. A že jich máme opravdu dost. Výčet by byl opravdu dlouhý. Ze všech koulí se Morgana le Fay ohnula právě pro zakutálenou ledovou kuličku. "Podle nosa poznáš kosa, podle zadku nekromantku!" trkl Lukasso do Salvadoriho. "Chcete okusit můj ohnivý hněv?!" zaburácelo za jejich zády. Tady hoši neuspěli. Jak nám totiž Morgana prozradila, pochvalné ohlasy na její tělo nepokládá za upřímné. Jediné čemu věří, a co ji potěší, jsou ohlasy na její nadměrné oči. Velmi jí imponuje, pokud se někdo zajímá o její názor a nemluví neustále jen o sobě.

Opodál se pár členů Chaosu naparuje ve svých unikátních róbách se svými unikátními věcmi a rozhazují své peníze. Trošku po vzoru tetřeva hlušce, který ale na rozdíl od nich neplýtvá svou pýchou zbytečně. Tomu to většinou vyjde. Kdežto těmhle dvěma to určitě nevyjde, protože to zkouší na Xardaxis. Xardaxis tvrdí, že hlavní roli hraje charakter a způsob, jakým se muž vyjadřuje. Věcmi si ji určitě nikdo nezíská. Věří totiž na lásku.

Ve stájích to Laiho zkouší na Selinu. Laiho v sobě umí probudit zvíře, a to je trefa do černého. Selina totiž miluje zvířata. Pokládá se za romantičku a platí na ni hezký úsměv, kytička či pozvání do přírody nebo do ZOO. No, to bude pořádná divočina.Jeden profesor z Moonglowské univerzity tvrdí, že kdo neuchlácholí ženu, není muž. Ideální adeptkou pro takovéto pokusy by mohla být Eurybia. Zdá se být otevřená všem možnostem. Jak sama tvrdí, muž, který se o ni uchází by měl být galantní a neměl by váhat jí pomoci a ochránit před nebezpečím.Na Kelevaru je spousta druhů žen. Některé si musíte okroužkovat i v reálu *Mrkl na Jessie*, jiné zase lákají pouze bozi. Na některé stačí vrtět ocasem, u jiných se člověk nadře a ona pak stejně uteče s nadějným redaktorem. Neházejte ale flintu do žita. Jak jsme se dočetli v minulém čísle, tento rok je ve znamení lamy, a proto má šanci opravdu každý.

[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Lukasso | Počet komentářů: 110 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1604 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1199 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1114 hl.)
 
Je mi to jedno (1078 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1043 hl.)
 
Nečtu to tu (1182 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7220

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist