Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

téma * Turnaj Guild
Vydáno dne 01. 01. 2012 (1257 přečtení)

Reportáž z turnaje guild. Doufám, že těm, kterým se nepodařilo účastnit se, to přinese alespoň malý obrázek toho, jak to probíhalo.

V měsíci Listopad začal i turnaj Guild. Turnaj, který se protáhnul až do měsíce Prosinec. Guildy spolu začaly soupeřit o titul nejsilnější guildy Kelevaru. V prvním kole se střetl Chaos s Templáři. Kdy Chaos zvítězil 29 ku 19. Dále se utkal Order s Adventurers. Výsledek je 32:10 ve prospěch Adventurers.

Taktéž se utkala guilda -canibAls- a Myrmidons, kdy zvítězili canibalové. Posledním soubojem prvního kola byl zápas mezi Survivors a UniTy. Tento souboj vyhráli pánové a dámy z guildy Survivors.

V druhém kole se spolu v sekci LOSERS utkaly guildy:
Order vs. Templáři. Kdy Order vyhrál se ziskem 25 bodů. Templáři získali bodů 19. Druhým párem guild v LOSERS kole byli Myrmidoni a UniTy. V tomto souboji byla lepší guilda Myrmidonů a to v poměru bodů 25:21 pro Myrmidony .

Ve skupině vítězů se utkaly guildy:

Chaos s Adventurers. Vítězně z tohoto boje vzešel Chaos.
Survivors vs -canibAls- kde vyhráli -canibAls- v poměru 22:26. Načež guilda Survivors odstoupila z celého turnaje.

Vyjádření Guildmastra Survivors je takovéto:
„Odstoupili jsme, protože Perseus udělal chybu a špatně po magii spočítal body a bylo nám řečeno, že vedeme o 8 bodů. Na box jsem díky tomu poslal slabší hráče a sám jsem šel až jako poslední, aby nebyla remíza.

Tři lidi od nás prohráli a já vyhrál, tudíž bylo řečeno, že guilda Survivors vyhrála. Následně jsem se dozvěděl, že Perseus špatně spočítal body a chtěl jsem se s ním domluvit na opakování turnaje popřípadě opakování boxu. Bylo mi řečeno, že ne, že by to bylo nefér vůči Canibals, i když vůči nám se podle mého provinil daleko více a tímto by se to vyřešilo."

"Po marné domluvě jsme se jako guilda rozhodli odstoupit pro nekorektní jednání z jeho strany.”
Do semifinálové skupiny postoupili: Myrmidoni, Order, Chaos a -canibAls-

Semifinálové kola si dovolím přeskočit a pojďme se vrhnout na dlouho očekávané finále.

Turnaj jako obvykle zahájila lukostřelba. Střeleckých pozicí se nejdřív chopili ostrostřelci z Chaosu. Po třiceti střelách je vystřídali lučištníci z řad canibAls. Lukostřelbu vyhrál Abny s 550 body, druhý se umístil Zombie Chicken a na třetí pozici skončil Rascal.

tg1

Po lukostřelbě se obě guildy připravily na střetnutí svých bojovníků v aréně. Poslední dobroušení seker, mečů, halaparten a souboj může začít. V prvním kole se utkal Zombie Chicken spolu s Witcherem proti Jerrymu a Fergasovi. Zástupci Chaosu se domluvili, že větší hrozbou je pro ně Witcher, a proto se oba prvně pustili do něj. Jako první tedy k zemi padnul Witcher a netrvalo dlouho a ani Zombie Chicken se neubránil přesile. V druhém kole se střetl Trynsolmus a Anicka proti Abnymu s Rascalem. Tento souboj skončil ve prospěch canibAlů, když prvním usmrceným byl Abny, následován Trynosolmem a Rascalem.

A už byla na řadě kavalerie. Nejméně vyzpitatelná část turnaje. Jezdci ještě jednou polaskali koně a vrhli se do arény. Prvním, kdo prokázal zdatnost boje s kopím byl Vořech, dále Rascal, kterému se podařilo svrhnout z koně Freshe na první ránu, následně předvedl své schopnosti Zombie Chicken a kavalerii zakončil svou výhrou Abny. Asi nejočekávanější disciplinou byla magie. Obě guildy jsou známé tím, že mezi sebou mají ty nejlepší kouzelníky. Jako první se utkali Fergas s Jerrym proti Vořechovi a Zobie Chickenovi. Po dlouhém a vyčerpávajícím boji přežil pouze Zombie Chicken. V dalším kole magie se utkal Trynsolmus s Anickou proti Abnymu a Painovi. Boj to byl opět strhující. Magické formule se nesly vzduchem, šípy létaly ze všech stran, bojovníci běhali po celé aréně s cílem vyhnout se zraněním. Z tohoto souboje vzešli vítězně bojovníci Chaosu, kterým se podařilo udolat své protivníky.

Následoval box, kde ze začátku, Vořech porazil Eseta. Následně Fergas zkolil Trynosolma a Abny porazil Zombie Chickena. V posledním souboji této části turnaje se proti sobě postavil Rascal a Anicka. Anicka ukázala, že i v ženách dříme síla a svého oponenta s přehledem zdolala.

tg2

Poslední disciplínou, kterou finálové guildy měly prokázat to, že jsou ony ty nejlepší z nejlepších, se staly dostihy. Zprvu byly menší problémy s průchodem v cíli, ty se ale obratem vyřešily a závod mohl začít. Závodníci běželi s větrem o závod. Jako první do cíle dorazil Dionysios z Halikarnasu, druhý doběhl Zombie Cicken a na bronzové pozici se umístil Abny.

V tomto turnaji tedy vyhráli bojovníci Chaosu, kteří svou výhru potvrdili i v druhém klání.