Zemský Trubač
  Dnešní datum: 14. 07. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Turnaj Zemského Trubače
Vydáno dne 01. 01. 2012 (1256 přečtení)

K 200. vydání Zemského Trubače jsme si pro naše věrné čtenáře a pro ty, kteří se nechtěli nudit, připravili velmi neobvyklý turnaj. V následujícím článku si můžete přečíst, jak celý turnaj probíhal.
Tak významné vydání Zemského Trubače potřebovalo i nějakou nevšední akci. Pro pobavení hráčů a větší prosazení našich novin jsme se rozhodli s kolegou Andurielem uspořádat netradiční turnaj, který prověřil umění v boji, bystrost, chytrost, kreativitu, ale i rychlé ruce a taktiku. Začněme však na samém začátku této neobvyklé akce.

Byl velmi klidný nedělní podvečer, kdy do zemí Kelevaru zazněla náhle zpráva, že se uskuteční velmi speciální turnaj, jehož se může zúčastnit každý. Úderem šesté hodiny se všichni, kteří měli zájem, sešli na tržnici, dohromady 16 statečných dobrodruhů mělo chuť zasoutěžit si a zabít nudu. Rozděleni byli do čtyř týmů, každý tým dostal svou barvu.

Turnaj byl složen ze tří disciplín, v první na účastníky čekal boj. Nejdříve však museli vybrat ty nejdůležitější věci k boji. V jeden moment se jim otevřely dveře do speciálního domu, v němž byly po zemi rozmístěny pytlíky s rozličným obsahem, bylo jen na nich, kolik a jaké věci za časový interval tří minut zvládnou posbírat. Jakmile se dveře opět zaklaply, měli jen několik chvil na to, aby si věci rozdělili ve své skupině tak, jak uznali sami za vhodné.

tzt1

Pak již následoval samotný boj, v němž mohl přežít pouze jeden tým a vězte, že to byla podívaná velmi zajímavá.

tzt2

Jeden vybíral tělo druhého ve snaze přežít co nejdéle.

tzt3

Postupně padala k zemi těla jednotlivých soutěžících, až zbyli pouze příslušníci červeného týmu. Ti si tedy připsali prvenství za první disciplínu.

Po boji následovala disciplína, která se zaměřila na bystrost a chytrost. V této disciplíně měli velkou výhodu ti, kteří jsou příznivci našich novin, jednalo se totiž o vědomostní kvíz, jehož otázky byly zaměřeny na Zemského Trubače a celé je pro tento turnaj sestavil Anduriel. Nutno podotknout, že dal test účastníkům turnaje opravdu zabrat a museli zapojit všechny mozkové závity, aby byly jejich odpovědi správné.

tzt4

Po celkem patnácti nelehkých otázkách zvítězili v této disciplíně členové modrého týmu. Pořadí bylo ale velmi těsně, dosud tedy nebylo vůbec jasné, které z družstev vyhraje.

O všem tedy měla rozhodnout poslední disciplína, ta byla zaměřená na kreativitu a hru s barvami. Každý tým dostal vše potřebné k šití a barvení, jejich úkolem bylo vymyslet co nejoriginálnější model.

tzt5

Na šití dostali časový limit, po tu dobu bylo mezi týmy opravdu hrobové ticho, všichni se soustředili na to, aby byl jejich model tím nejkrásnějším ze všech. Ve finále se sešly čtyři opravdu úchvatné modely, z nichž dva nám přišly originální natolik, že jsme z nich nemohli vybrat jediného vítěze, který by rozhodl i o celkovém vítězství v turnaji. Do absolutního finále jsme tedy poslali zástupce žlutého týmu Wolfa a zástupkyni družstva modrých Katamaru.

tzt6

Ti měli za úkol složit co nejrychleji báseň, která bude obsahovat 4 povinná slova. Za tyto slova jsme zvolili: vydání, krása, Anduriel a Mariane. Během chvilky nám oba zvolení odevzdávali knihu se zapsanou básní.

tzt9

Wolfova báseň byla kratšího rozsahu, vše podstatné však obsahovala, sklidila tedy velký úspěch.

tzt10

Veledílo od Katamary bylo delší, jeho obsah nás pobavil, přece však kolega Anduriel naznal, že první báseň byla lepší. Toto rozhodnutí tedy rozhodlo o absolutním vítězství týmu žlutých.

1. Žlutí (Wolf, Abny, Lazarus, Barbuss)- 11 bodů

2. Červení (XAN, Carmancer, Paruzek, Mariana)- 9 bodů

3. Modří (Katamara, Swift, Peco II., Urza)- 7 bodů

4. Zelení (Bendrtik, Odoaker, Duda, Tatos)- 4 body

Za odměnu si první tým odnesl pero v oranžové barvě rób Zemského Trubače a k tomu nějaký ten peníz.

tzt8
tzt7

Za sebe mohu říci, že jsem byla turnajem i hráči, kteří se ho zúčastnili, velmi nadšená, tímto bych jim chtěla ještě jednou velmi poděkovat, snad se opět někdy sejdeme i s kolegy v nějakém příštím podobném turnaji, který si pro vás naše redakce připraví. Velké díky patří také Memorymu, díky němu mohlo vše probíhat tak, jak probíhalo.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 54 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1563 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1137 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1084 hl.)
 
Je mi to jedno (1045 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1009 hl.)
 
Nečtu to tu (1145 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6983

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist