Zemský Trubač
  Dnešní datum: 14. 07. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Je tu místo i pro vás...!
Vydáno dne 01. 11. 2011 (1313 přečtení)

Pokud vám Zemský Trubač není lhostejný, nepřestávejte číst...
„Dokud udržím v ruce pero, zůstávám člověkem,“ odvětil stařičký muž a roztřesenýma rukama přisunul lucernu blíže k rozepsané stránce. Nic nedbal pobídkám starostlivé ženy, která mu podávala kus čerstvého chleba, chtěl svoji práci dodělat včas. Velmi opatrně a s největší pečlivostí smáčel husí brk do inkoustu a pomalými pohyby kreslil písmeno po písmenu a ač byl velmi unaven, nebyl ochoten přestat, dokud nebude stránka poseta písmeny celá. „Jestli nezabere tohle, tak už opravdu nevím,“ mumlal si tiše. Když psaní dokončil, vstal a pečlivě si umyl ruce. A i když byla venku černočerná noc, obul se, do ruky si vzal svou hůl a směle vykročil do tmy.

starec1

Pomalými kroky došel doprostřed městečka, kde se posadil, aby si odpočinul. Z kapsy vytáhl pergamen, jež připevnil na malou tabulku vedle pekařství a s tichým povzdechem vykročil zpátky k domovu. Následujícího dne vstal velmi časně. Pěkně se ustrojil a posadil se k oknu, odkud měl jasný výhled na celé město a čekal.

starec

Nikdo všal nepřícházel. S obrovskou bolestí ulehal starý muž ke spánku, aby se ráno probudil s nadějí, že dnes snad někdo přijde. Jak dlouho takhle vyčkával nikdo neví, po nějaké době však již nenašel ve svém těle tolik síly, aby mohl vstát a usednout k oknu. Ležel ve své posteli a tiše vyčkával, až si pro něj přijde smrt. Najednou se však přece jenom otevřely dveře a v nich stál mladý hoch, který již od pohledu vypadal, že nese dobré zprávy. „Jsem tu, pane,“ řekl chlapec tichým hlasem a nesmělým krokem vykročil k posteli stařičkého muže. Muž nepromluvil, jenom se usmíval…

A stejně jako ten stařičký muž, i naše redakce doufá v novou krev a stále čeká možná právě na vás. Pokud vás tedy jen trochu baví psát, pojďte mezi nás a podělte se o vaše nápady. Každému nově příchozímu nabízíme za jeho první článek celých 100.000 zlatých. Pokud vám není Zemský Trubač lhostejný, napiště nám jakýkoli článek z Kelevarského světa a my vás za vaši snahu náležitě odměníme. Bohužel, jak to tak bývá, i počet členů v redakci se zužuje a pokud nechceme, aby noviny skončily, potřebujeme nové tváře… Vaše články mi můžete posílat jako Soukromou zprávu tady na fóru nebo na icq 292668596, na jakékoli nápady se těší za redakci Zemského Trubače Mariane a Anduriel.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 63 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1563 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1137 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1084 hl.)
 
Je mi to jedno (1045 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1009 hl.)
 
Nečtu to tu (1145 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6983

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist