Zemský Trubač
  Dnešní datum: 29. 01. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

téma * Guildovní výzva
Vydáno dne 01. 08. 2011 (1477 přečtení)

Nadpis článku hovoří sám za sebe a snad není třeba něco dodávat.Už jsou to dva týdny, co nám skončila snad největší prázdninová akce na Kelevaru. (ale kdo ví, třeba nás čeká ještě něco většího) Guldovní výzva určitě zahýbala se statistikou aktivity. Všechny guildy byly vidět ve světě při snaze získat co nejvíce bodů. Dokonce já osobně jsem zpozoroval i jména, co začala upadat v zapomnění, a to mě velice potěšilo.

Co jste mohli dělat po čas guildovní výzvy? Tak určitě sbírat tolik bodů, kolik bylo jen možné.

A jak se body získávaly?

Bylo více cest, ale to vy určitě víte. Asi nejjednodušší bylo zajít do jakékoli podzemní kobky a zabíjet monstra. Když se poštěstilo, tak jste za zabití monstra získali jeden bodík pro vaši guildu. Toto se dalo ještě „vylepšit“ tím, že jste aktivovali tzv. šťastnou hodinku, kdy jste nezískali bod jeden ,ale rovnou pět. A to už se vyplatí. (doufám, že se na mě Templáři nebudou zlobit, když prozradím, že jednomu člověku od nás se podařilo získat 200 bodů na jednu šťastnou hodinku. Stále nechápu, jak se mu to mohlo podařit)

Ten, kdo není stavěný na boj proti nejrůznějším stvořením, mohl využít další možnost získání bodů, a to z výrobní části. Po celou dobu bylo možné vyrábět nejrůznější předměty, a když jste jich udělali stanovený počet, získali jste poměrně značnou částku bodů pro vaši guildu... A co bylo potřeba do této části získat? Začneme popořadě.

25 trap remover
100 +5 recharge krystalů
100 silver crosow
100 zaltých perel
100 damas šavlí
2000 kegů (s kohoutkem)
25 mytheril Bucklerů
Jako poslení věc musela guilda vyrobit 100 farem


Komu se nelíbilo v dungeonech a nemohl se zapojit ve výrobní části, mohl se zapojit ještě v jedné aktivitě. A to v hledání Guildovních výzev. Co že to guildovní výzva je? Ano, položil sem si hloupou otázku. Je to stvoření, které se objevovalo různě po světě a ten, kdo ho našel a poklikal na něj, získal 20 bodů pro svou guildu. A kde že jste toto stovření mohli najít? Na to není lehká odpověď, prostě úplně všude. Mě se podařilo najít jedno přímo vedle mého domu. Div, že mi do ohrádky nevlezlo. Kamarádovi se zase poštěstilo najít jedno přímo uprostřed Lamoriku. Docela kuriózní místa, nemyslíte? Pokud se i vám podařilo najít výzvu na nějákém netypickém místě a chcete se o to podělit i s ostatními, napište nám do redakce .

A na závěr vaše pocity z Guildovní výzvy. A jaké jsou moje dojmy z guldovní výzvy? Nanejvýš čupr dupr super skvělá a výborná akce. Moc jsem se bavil. Jako Templář jsem samozřejmě i maximálně spokojen s výsledkem. (Chaosáci těšte se na příští rok, to už vás vítěztví nečeká! My Templáři postupujeme z příčky na příčku a zbývá už jen ta první pozice.) Co si myslí lidé o guildovní výzvě? I na to jsme se v redakci ptali.


Teď už ale shrneme, jak se výzva líbila jednotlivým guildám.

Cristin Belafort ze Survivors

Tak guildovní výzva byla určitě dobré herní zpestření, i když tam bylo několik nedostatků, hlavní byla asi občasné suroviny a jejich nepoměr v bodovém ohodnocení. Členové naší guildy se zapojili, ale převážně mám v guildě nováčky, takže jsme dělali spíše výrobní suroviny. Dosáhli jsme počtu 3770 bodíků.

Liman z Adventurers

Guildovní výzva byla pro nás opravdu výzvou, ale přišla v nevhodnou chvíli. Většina lidí od nás neměla čas nebo se dostala do fáze „stojím na trhu=hraju.“ Chyběl nám zrovna ten impuls, který by nás všechny vyhnal do dungů a na potvory na povrchu. Takže jsme ji prakticky dělali, asi ve 4 lidech aktivně. Ostatní většinu času byli pasivní, maximálně si zapnuli hodinku nebo sháněli pár surovin. Ale abych se dostal k samotnému provedení výzvy. Zdála se mi málo promyšlená. Hlavně co se týče odevzdávání surovin. Každý, kdo ji dělal ví, jak bylo těžké sehnat suroviny na kuše a přitom za to jsme dostali jen 350 bodů, ale třeba za odevzdání 100 zlatých perel, což bylo doslova do minutky po nahlášení, bylo 800 bodů. Takže jako návrh pro pořadatele do budoucna bych měl, aby si dobře promysleli, co za věci a za kolik bodů tam budou dávat.

Billy Joe z Fianny

Fianna je na tom poslední dobou velmi špatněs aktivitou, v guildě jsem jeden z mála, co alespoň ještě trošku hraje. Guildovní výzvy jsme se nezúčastnili, nasbírali jsme 66 bodů zabíjením monster, ostatní úkoly jsme neplnili.

Arkan z Chaosu

Chaos do letošní guildovní výzvy nastupoval jako loňský vítěz a bylo nám odzačátku jasné, že se budeme muset mt na pozoru, abychom prvenství obhájili. Do hry event klasicky vtáhl hodně lidí, kteří logují jen zřídka, takže byla příjemná změna vidět tolik lidí online. Hlavně u výroby to bylo hodně poznat, kdy se zapojili skoro všichni členové. Sbírání bodů probíhalo taky kolektivně, takže srandy jsme si u toho užili dost a dost. Celkově to byl event organizačně super zvládnutý, s těmi hlasy o špatné volbě soutěžních surovin se nedalo souhlasit. Doufáme tedy, že za rok se u podobné akce sejdeme znovu a pokusíme se překonat všechny rivaly, kteří by jistě také chtěli poznat, jaké je vítězství v Guildovní výzvě.

Asdan Kael z Orderu

Frakce Order ziskala 8780 bodů, umístila se na třetím místě. Co tak můžu říct za nás? Byla to fajn akce, měla svoje mouchy, ale to se holt stává. Sleva na level určitě potěší. Mrzí nás akorát to, že spousta z nás neměla čas se zapojit, je léto, dovolené.

Dromedr z C.o.P

Guilda C.o.p se účastnila guildovní výzvy jen sbíráním a odevzdáváním surovin díky tomu, že všichni členové kroě Dromedra a Seliny jsou neaktivní. Jen jednou jsme šli já a Selina zkusit dung, jak padají body z příšer, vybrali jsme si Toxikon a za projití celého dungu se zapnutou šťastnou hodinkou jsme nasbírali asi 100 bodů. Naše konečné skore bylo 1937. Ale byla to povedená soutěž, vždy mě pobavilo, jak se chaos s orderem na trhu přou a zkoušejí podplácet členy druhé frakce, aby jim poslali fotku. Jen je škoda, že guilda C.o.p se nezúčastnila více, ale když jsou neaktivní členové, tak toho sami moc nezmůžeme.

Sargas z Myrmidons

Co se týče guildovní výzvy, tak jsme ji od začátku víceméně brali jako zpestření všedních dnů. Nešli jsme do toho rozhodně na plný plyn, priorita byla a stále je pro nás jasně daná a to je dokončit poslední, čili IV. level guildy. Jako pozitivum vidím že začali hrát lidé z guildy, kteří tu delší čas nebyli a bylo milé vidět tolik "zelených jmen" na občasných výpravách. Výpravy jsme nepodřizovali potenciálnímu zisku bodů, ale zábavě, takže chodit X krát za sebou Toxicon nás ani nenapadlo. Bohužel mě osobně tentokrát guildovní výzva vyšla na čas, kdy jsem během soutěže neměl jediný den volna v zaměstnání.

Swift u UniTy

Na guildovni vyzvu sme sa tesili asi vsetci, len nam to neak nevyslo casovo. Dost ludi nebolo doma alebo nemalo cas hrat. Ale myslim si ze je to super zabava a spestrenie hry. Urcite by som si to zopakoval viac krat do roka. *usmial sa* A bodov sme nemali vela, bolo ich 1450.

Anduriel z Temlpars

My Tempáři jsme se bavili náramným způsobem. Téměř po celou dobu soutěže byl někdo jak se říka "online" a v těch nejvytíženějších chvílich se nás sešlo i 11. To byly asi ty nejlepší chvíle soutěže. Teměř pořád se v naší guildě něco dělo a když k tomu připočítame umístění, nemůžeme být než spokojeni. Na závěr bych snad jen chtěl říct. Pánove z chaosu, třeste se, postupujeme po příčkách pomalu, ale jistě.


Ceklové umístění guild je takovéto:

1. Chaos...........................12 339 bodů
2. Templars......................10 885 bodů
3. Order...........................8780 bodů
4. Adventurers.................8304 bodů
5. Myrmidons...................3801 bodů
6. Survivors.....................3770 bodů
7. Circle of Protection......1937 bodů
8. UniTy...........................1450 bodů
9. Fiana............................66 bodů


[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 83 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1523 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1096 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1054 hl.)
 
Je mi to jedno (1017 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (985 hl.)
 
Nečtu to tu (1117 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6792

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist