Zemský Trubač
  Dnešní datum: 21. 01. 2021  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Povídka o Delionovi 3. díl
Vydáno dne 01. 08. 2011 (1044 přečtení)

Milí čenáři, předem se chci omluvit za minulý měsíc, kdy jsem časově moc nestíhal sepsat třetí díl povídky o Delionovi. Rozhodl jsem se to ještě o jeden díl prodloužit. Můžete se tedy tešit na zajímavé pokračování. Nyní se pohodlně usaďte a vychutnejte si třetí díl povídky.

Po dlouhé a náročné bitvě se král Chardon vypravil domů. Naposledy se porozhlédl po bojišti. Zkrvavené ruce si umyl a pohleděl na zbytky armády, která bojovala za své životy, domov a rodiny. "Jste stateční vojáci. Po návratu budete jmenováni do Paladinského řádu," pravil král a rozjel se na svém koni kupředu.

Vyčerpané zbytky armády se pomalým krokem ploužili za králem. Kráčeli přes mrtvoly, mnohé z vojáků při zpáteční cestě pohltil stesk. Mnozí z nich přišli o své blízké, kamarády či příbuzné.

Mezitím se radostné zprávy dostaly do hlavního města. Hlavní rádce Levitah ihned začal připravovat slavnosti, zdobit příjezdovou cestu a také povolal několik desítek kuchařů, aby připravili velkolepou hostinu pro krále a jeho družinu. První náznaky úsměvu se u krále objevily až když viděl hradby svého města. Už z dálky slyšel bouřlivé oslavy a ovace. Král se vezl na svém hřebci velice vznešeně. Dával silně najevo, kdo je tu král. Za ovací poddaných projel celé město. Rozdával pozdravy a úsměvy. Cestou, která byla ozdobena Chardonskými růžemi, se král dostal až na hrad, kde zastával svůj úřad. Zde ho čekala bohatá hostina a jeho přítel Levitah.

delion 3-0

*Mezitím u krutovládce Deliona*

"Není přeci možné, aby skupina bezmocných lidí zničila nepřemožitelnou armádu v čele s mým pobočníkem Bristelem," křičel Delion na své přisluhovače. "Říká se nám to těžko, ale naše jednotky byly rozprášeny na prach. Ani naše kouzelná moc nepomohla k prolomení jejich síly a odhodlání," pravila jedna z vysokých čarodějek. "Jak se opovažujete pochybovat o naší armádě, která byla vytvořena za jediným účelem?! Za nezdar při bitvě vás stihne krutý trest," Delion si něco zamumlal a z přisluhovačů zbyl jenom prach.

Velice dlouho Delion přemýšlel, jak překonat runovou auru, která chrání hradby města před útoky temné strany. Delion se dozvěděl, že Chardon použil meč pomsty jako posíléní aury, která jej chrání. Proto musel Delion vymyslet jiný plán. Od Bristela věděl, že pod městem jsou kanalizace. Bristel mu také dal veškeré plány kanalizací a přesný popis okolí. "Myslím, že jsem objevil výbornou příležitost, jak Chardona přemoci," usmál se potutelně Delion a pohleděl na magickou bránu před sebou.

Delion 3-1

*U krále Chardona - o několik dní později*

"Levitahu, jsem silně nervózní. V zakázaném prostoru se děje něco zvláštního. Máme jediné štěstí, že je to celé zapečetěné. Poslal jsem tam stráž, kterou to každý den kontroluji." "Můj pane, já si myslím, že na tyto kanalizace bychom si měli dát větší pozor. V posledních dnech z nich vyzařuje negativní síla. Možná bychom měli posílit posádku u východu z kanalizací." "Vyloučeno. Už takto máme málo mužů na obranu hradeb a přístavu. Co kdyby se Delion rozhodl zaútočit po souši nebo po moři? Jeden člověk u kanalizací stačí," pravil Chardon a odvrátil pohled od svého rádce.

Delion 3-2[Akt. známka: 2,67 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Walmar IV. | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1604 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1199 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1114 hl.)
 
Je mi to jedno (1078 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1043 hl.)
 
Nečtu to tu (1182 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7220

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist