Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Prázdniny prázdniny přicházejí...
Vydáno dne 01. 07. 2011 (1154 přečtení)

Tento článek je založen na 100% pravdivé výpovědi vysoce postavené členky válné hromady na Kelevaru. Upozorňujeme, že účelem není pobavit, nýbrž naštvat.Letní dny jsou v plném proudu a všem capartům právě začínají prázdniny. Potkali jsme po toulkách po Kelevaru tvrdě pracující ženu, která si s chutí vylila zlost do našeho plátku, jelikož žádné prázdniny nemá a ještě k tomu má sama doma 4 „andílky“. Nejprve si vzala na paškál jednotlivce. Začala mumlat cosi o pedofilovi, který se snaží kelevarské děti nalákat na letní tábor. „Já bych mu dala přes toho jeho fógla“, vyhrkla s uspokojením v oku. „Mohl by mi sáhnout na děti, prasák jeden“, pokračovala. Podařilo se nám zjistit, že se tento zvrhlík momentálně prezentuje na veřejném fóru, tudíž Vás prosíme o velkou obezřetnost, aby to nedopadlo s Vašimi dětmi tak, jako s Vámi za mladých let. *Mrknul* Dalším kazičem mládeže je jedno chlupaté zvíře, které se však nespecializuje jen na mladší ročníky, ale je mu uplně jedno, kdo s ním půjde hrát. Snaží se lákat na vidinu zlaťáků, když mu kliknete na jeho „link“. Nejedná se tedy o žádnou hru, je to léčka. Podle interních informací (díky Mariane) si takto léčí mindráky z dětství, kdy na něj léčky nastražovali myslivci.

V těchto dnech se také začaly vybírat známky za hrdinství, které jste mohli obdržet při válce s Tsurany. Seznam se každou hodinu rozrůstá o nové členy, podle statistických propočtů se však jedná ze 77,91 procent o podvodníky. Jeden měl dokonce takovou drzost, že si rozmyslel počet až po pár dnech a napsal: „Jak 110 mincí, sakra?! Já jich mám 130!“.

Aktuálně se také stále více probírají veřejné dopisy. František píše Chaosu, Jarda zase Orderu a tak dále. Je to způsobeno tím, že se jednoho večera probudil Lord B. (cenzurováno) v hospodě protější frakce a na něm ležel nahý Velmistr X. Lord se chtěl tajně vytratit, avšak při odchodu těsně u dvěří kopnul do Snake shieldu, což probudilo Velmistra. Protože byli oba gentlemani, nezačali se hádat, jak by většina mohla čekat. Napsali si raději veřejný dopis, který vystavili na obecném fóru, kde si ho může přečíst úplně každý. Bravo pánové, měli bychom se od Vás učit.

Od naštvané ženy se nám také podařilo zjistit, co budou dělat frakce o prázdninách. Nejprve začala o „frakci“ Temný Kult. Lord Scion prý chystá otevření knižního klubu, které by mělo přinést do naší země klid a mír. Podmínkou je přinést si kakao a mléko, které Vám členové TK budou samozřejmě na místě vařit, ale nechtějí na tom být proděleční. Zvaní jsou hlavně horníci, které Lord Scion prý miluje. Když už jsme mluvili o těch hornících, napadlo ji hned přejít na Order. Řád totiž taktéž miluje horníky, avšak v poslední době čím dál více. Jako prázdninovou akci si pro ně přichystal doprovod a pomoc při kopání titanu v dolech. Pokud se při této práci podaří členovi Řádu vykopat jakoukoliv vzácnou rudu, okamžitě ji věnuje chudému horníkovi. Možná se teď ptáte, co si od toho Velmistr slibuje? Hlavně zlepšení vztahů mezi prostým lidem, aby při příštích volbých o Britain vyhráli. Členové Chaosu mají v plánu hlavně odpočívat. Výmluvná žena se prý bavila s vysoce postaveným členem, který jí doslova řekl: „V poslední době jsme byli až příliš aktivní a bylo nás opravdu hodně. Chtěli bychom teď hlavně myslet na nás samotné a stáhnout se do ústraní“. Z této zprávy se dá vyvodit, že Chaos asi nebude příliš aktivní v nadcházejících týdnech.

Závěrem chtěla žena pochválit členy redakce, kteří odvádějí výbornou práci a dodala: „Až na toho šéfredaktora, jeho články stojí za koňský trus“. Nuže dobrá, šel jsem opravdu do sebe a napsal tento kvalitní článek, abych na sebe mohl být o trošičku více pyšnější.

V případě stížností prosím využíjte komentáře pod článkem nebo si klidně zanadávejte na redakční e-mail. Přeji Vám, děti moje, všem hezké prázdniny! *Usmál se*[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Patrick O'Reilly | Počet komentářů: 46 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist