Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Stalo se ... 5. vydání
Vydáno dne 01. 07. 2011 (1125 přečtení)

Dnešní vydání se zaměří na frakci Order. Zaměříme se na chování, názor lidí na tuto frakci a na nějaký úspěch frakce a jejich členů. Hezké počtení.

Spath X Sir Gabriel

Začneme něčím trochu pikantnějším, a to je kauza Spath X Sir Gabriel. V nedávné době proběhla královská rada, kde člen frakce Order okradl Sira Gabriela o jeho povoz přímo před zraky zúčastněných. Podrobný článek najdete po otočení listu novin *usmál se*.

Názory lidí na Order

"Ptal jsem se starších a ptal jsem se všech. Každý na mě hleděl jako na pytel blech". Toto zpívá známý folkový hudebník Jarek Nohavica. Proč se tady o tom zmiňuji? Myslím, že chování Orderů za poslední měsíc nedá spát žádnému hráči. Vraždění horníků v dolech, škemrání u RT a podobné vymoženosti. Zeptal jsem se třech náhodně vybraných lidí na jejich názor na frakci Order.

Redaktor: Ahoj. Jistě si všímáš chování frakce Order v posledních měsících, co si o tom myslíš?

Čtenář 1: Nazdar. Abych řekl pravdu, tak si myslím, že to jsou úplní ubožáci. Vraždit minery v dole... To se na Order fakt nesluší. Sám jsem byl svědkem, jak Order (Ninja Style) napadl bezdůvodně horníka v dole. No není se co divit. O tom, jak Spath oškudlil Gabriela na hradě taky ne... Škoda mluvit. Polovina lidí tam nemá co dělat.

Čtenář 2: Je pro mě zarážející, když se dohodnou a zruší válku s Unity a posléze ji zase vyhlásí ze své iniciativy, i když je nikdo z Unity nijak neprovokoval, ani spolu nebojovali. Dál mě v celku překvapuje celé chování guildy a jak řeší problemy s lidmi, kteří jim údajně něco udělali. Co se týče akcí a podobně. Např. někdo něco na akci lotne dříve než oni a hned to musí vrátit a nebo jde na jejich BL.

Čtenář 3: Je to pro mě banda zkrachovalců s vůdcem Balim.

order

Úspěchy frakce Order za poslední měsíc:

Za poslední měsíc se frakce Order celkem činila. Musíme uznat, že to jsou kluci šikovní a bojovní. Na obrázcích můžete vidět několik úspěchů, které byli určitě vydřené. Jménem redakce gratuluji.

order1

order2[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Walmar IV. | Počet komentářů: 123 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist