Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Order - co jsou zač?
Vydáno dne 01. 07. 2011 (1538 přečtení)

Order je bezpochyby v poslední době nejsledovanější herni skupinou. V tomto článku Vám ukážeme, co jsou doopravdy zač.Naše radakce se zaměří na nedávný den a to 16.6.2011. Ve večerních hodinách tohoto dne se uskutečnila královská porada. Více informací se dozvíte v novinkách. Redakce se spíše zaměřila na dění při a po královské radě, kterou navštívil i sám Lord Blackthorn.

Tesně před zahájením porady, přicválal Sir Gabriel na svém vzácném ohři. Začala rada. Po vymění několika názoru mezi Gabrielem a Blackthornem jeden z Orderů (Spath) - právoplatný nositel Orderštítu opustil místnost. Redaktorskému všímavému oku nic neunikne a vždy vycítí nějakou nekalost.

Venku jsem přistihl velkého Ordera jak tamuje a posléze krade Gabrielovi koně. Na nadcházející ilustraci si můžete všimnout agresivního chování nejenom vůči redaktorovi, ale i vůči členu frakce Order Susikovi

spath

Order Spath utekl se svou kořistí. Později kladl Siru Gabrielovi doporučení, aby si koně více hlídal.

A to jsou členové skvělé, úchvatné a opěvované frakce Order. Došlo k trestu ze strany Orderu? Nevíme...

Toto není vše. Na poradu přišel Blackthorn v míru a s úsměvem na rtech. Celou dobu porbýhala bouřlivá výměna názoru mezi Ordery, Sirem Gabrielem a Lordem Blackthornem. To co se stalo po radě už předčilo veškeré meze. Skupina Orderů přepadla Lorda Blackthorna přímo před branami hradu.

Očividná početní výhoda členů frakce Order nejspíše nezastrašila bodyguarda Lorda Blackthorna Abnyho. Se vší vervou se pustil do protivníků. Blackthorn použil svoji nemilosrdnou zbraň a několik Orderů dýchali prach ze země.

Redakci se podařilo zachytit pouze několik materiálů a ůdajů o Blackthornově výbavě a o jedné chodící mrtvole.

morturus

Okolo této frakce se děje poslední dobou hrozně moc zvláštních věcí.[Akt. známka: 2,29 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Walmar IV. | Počet komentářů: 87 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist