Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Módní policie! Který model je ten nejlepší?
Vydáno dne 01. 05. 2011 (1526 přečtení)

Jednou jsem se jen tak procházela po tržnici a začala si všímat toho, co tak hráči mají na sobě. Zde uvidíte náhodně vybrané modely, které budete moci ohodnotit.Pro toto číslo jsem se rozhodla dát prostor Vám - čtenářům, abyste rozhodli, který z náhodně vybraných hráčů chodí nejkrásněji či nejoriginálněji oblečen. Na následujících řádcích Vám představím 6 náhodně vybraných lidí, kteří o tomto výběru sami nemají ani potuchy...

Grindelwald se svým modelem zřejmě snaží splynout s přírodou, vše je sladěné do zeleného odstínu, možná je to proto, že Grindelwald rád sleduje různé momenty ze křoví - zelená tedy kvůli maskování.

Grindelwald

Jerry zvolil něco poněkud ponurejšího, black komplet, který doplnil zářivě zelenou šerpou, která celému kompletu dodává ten pravý šmrnc. To, že o sebe Jerry dbá, dosvědčuje i pečlivě očesaný vous a dlouhé vlasy.

Jerry

Další model vytvořil Ninja Style a dal by se nazvat "Salát". Maska na hlavě je možná důkazem, že se tento hráč přiklání k zdravému způsobu života a podporuje BIO zeleninu. Zbytek modelu je doplněn obyčejnou černou róbou, jenž však dodá celkovému dojmu na kráse takovou úplnost a dále pak šperky.

Ninja Style

Tristan na svém oblečení dokládá fakt, že i RT může chodit oblékáno velmi stroze, přesto však slušivě. Modrá róba má barvu mraků před bouřkou, je však velmi vzdušná a lehká, o tom možná také svědčí to, že Tristan chodí bos, snad kvůli tomu, aby byl co nejblíže samotné posvátné Zemi.

Tristan

Pro Wolfa je oblékání jistě velmi důležité, dal si obzvláště záležet při výběru správné pokrývky hlavy. Nakonec zvolil mlynářskou čepici, která ladí s tričkem pod jeho zářivě červenou róbou. Možná zvolil právě tuto čepici, aby se zařadil i mezi obyčejné obyvatelstvo Kelevaru a pronikl tak do nižších vrstev, aby však nevypadal příliš obyčejně, dozdobil se krásnými šperky.

Wolf

Posledním modelem mého výběru je obleček Zikiho. Dominantou jeho modelu jsou jistě drahocenné naušnice, na které mu nikdo nesmí sáhnout. To dává důrazně najevo dýkou, jež drží v ruce. Jinak je oblečen do fialově laděné róby, tento odstín podle nových studií prý uklidňuje a tato róba je doplněna červeným pláštěm s kapucí.

Pokud jste si prohlédli všechny modely a již si vybrali svého favorita, můžete pro něj hlasovat v sekci Obecná diskuse... Můžete tam také vyzdvihnout, co se Vám na daném modelu líbí či naopak nelíbí.[Akt. známka: 2,11 / Počet hlasů: 9] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 110 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek| Zdroj: Mariane )

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist