Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 10. 2019  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

téma * Post Paladina je pro mně splněný sen
Vydáno dne 01. 05. 2011 (1596 přečtení)

Dobrý den, tento článek sepsala naše budoucí redaktorka Groya. Doufám, že se nesetkáme s žádnou velkou kritikou. Přijemnou zábavu.

Protože jistým okruhem lidu Kelevarského poslední dobou hýbe velká událost - volba nových Paladinů, rozhodla jsem se udělat rozhovor s jedním z Paladinů, Dromedrem, a také s adepty, kteří se o místo Paladinů nyní ucházejí. Sir Gabriel mi bohužel pro mnoho povinností rozhovor odmítl. Věřím, že prostřednictvím rozhovorů budete mít možnost blíže nahlédnout do Paladinského světa a budete si moci typnout, kteří 2 ze 4 adeptů budou zvoleni.

S Paladinem Dromedrem jsem se sešla v baru U Modré ústřice, o kterém se říká, že jej navštěvují pouze muži s náklonností k mužům. Ale byl krásný slunečný den a na terásce nám bylo u povídání hezky.

Paladin Dromedr v modré ústřici

Zdravím Vás, Paladine Dromedre, jsem novinářka Zemského Trubače, a ráda bych Vám položila pár otázek týkajících se volby nových Paladinů.

Dromedr: Ahoj bude mi potěšením s vámi toto téma prodiskutovat.

Zajímalo by mě, zda jste vy sám chtěl být Paladinem už jako malý kluk nebo to bylo jakési vyústění vaší životní cesty?

Už jako malý kluk jsem se chtěl stát rytířem, v té době paladinové jestě nebyli, a když nastoupil na trůn král Richard a založil paladiny, byla to pro mě velká výzva, proto jsem se přihlásil k paladinům. Když jsem úspěšně splnil všechny úkoly a stal jsem se členem této elitní skupiny, tak jsem si splnil svůj velký sen, kdy už od mlada jsem vždy chtěl být v králově stráži.

Ano, a proto se chci zeptat za všechny mladé muže, které to zajímá, co přesně musí splňovat muž, aby se mohl stát adeptem na Paladina a měl šanci se tak stát později Paladinem.

Je více způsobů, jak se k tomuto postu dostat, ale hlavní je slušné chování a neposkvrněná pověst a další podmínkou je nevládnout temné magii a mít očištěnou duši od nekromancie, nejlépe vládnout bílé magii. A bonusem je velká aktivita v úkolech pro království, jako byla například vojna s Tsuranem. Když toto všechno splníte a je vyhlášen nábor do paladinů, podáte si přihlášku, sejdou se paladinové a projednají vaše přijetí či nepřijetí za adepta. Ještě podotýkám, že adept nesmí být členem žádné frakce.

Skvělé. *směje se* Zní to téměř jednoduše, přesto ale, Paladinem nemůže být určitě každý a "jenom tak" někdo. Čím zásadním by se tedy Paladin měl lišit, podle vás, od ostatních statečných hrdinů? Krom toho, co jste již říkal …

Toto je složitá otázka *usmál se*. Každý, kdo se chce stát paladinem, se nesmí bát položit život za krále a za království, myslím, že každý by toto taky nedokázal, a dál zde je vystupování, které paladin musí mít na jisté úrovni, a to v každé situaci.

Tak pro mně jste první Paladin, s kterým se takto zblízka setkávám, a musím přiznat, že z vás vyzařuje něco zvláštního, velmi vznešeného. *usmívá se*

Není jednoduché vystát kritiku, která se na post Paladina snáší.

Kritiku? Tu slýcháte často? *diví se*

V poslední době se to zlepšilo, ale v dobách né tak dávných jsme byli pořád napadáni, že nejsme aktivní, bylo toho dost, ale zdárně jsme to přežili a snad svítá na lepší časy.

Tak věřím, že ano…. Víte, slyšela jsem, že adepti musí projít velice náročnými úkoly, můžete nám prozradit alespoň některý z nich, abychom si my, obyčejní lidé, uměli představit, čím adepti vlastně procházejí?

Každý adept musí jako hlavní úkol získat diamant řádu a rubín chaosu a občas dostávají nějaké úkoly od samotných paladinů, a v minulých dnech měli jeden z těžších úkolů, když byl ukraden zvonek odvahy a adepti se toho ujali, a díky Bohu zdárně vyřešili a zvonek našli. Jistě vás nepřekvapí, že za tím stál Temný Kult.

No to mě vážně nepřekvapuje, Temný Kult se, zdá se, čím dál více rozmáhá.

S tím souhlasím, přijde mi, že jich je čím dál tím více a nás paladinů čím dál tím míň. (posmutněl), bohužel nás v nedávné době opustilo pár dobrých paladinů a přidali se na stranu chaosu, a tím jsou paladinové dost oslabení. Je to škoda, ale doufám, že s náborem nové krve se zas vše dobré obrátí na naši stranu.

To jsem nevěděla! Žiji zde teprve krátce. Pak je to ale obrovská výzva! Nedá mi to tedy se nezeptat, mohla by se tedy i žena - válečnice, stát Paladinem?*směje se a mrká na Dromedra*... Potkala jsem již pár schopných bojovnic, které by určitě mohly směle konkurovat mužům na tomto poli. Teď ale nemluvím o sobě. *řehtá se*

Určitě se může žena stát paladinem, už v našich řadách jedna byla, Enexel Anuil a měli jsme i adeptku Selinu, ale bohužel musela odstoupit díky svým povinnostem v guildě, kdy se nedávno stala v cechu C.o.P našim velitelem. Pohlaví ve vstupu do paladinů není problém *usmál se*

Na závěr bych vás ráda ještě rozpálila do běla. Víte, říká se, že Paladinové za každou hlavu zabitého hříšníka berou obrovské peníze a tak je dost možné, že se mezi adepty mohou vyskytnout čistí mamonáři. Chtěl byste se k tomu nějak vyjádřit?

V tomto vás musím zklamat, ale k tomuhle se vyjadřovat nebudu, myslím, že toto už bylo dost řešeno a akorát jsem z toho byl naštvanej

Dala jsem Vám prostor, abyste tuto fámu vyvrátil (směje se), ale dobrá... chápu to. Na závěr tedy: Asi jste již Paladinem dlouhou dobu, mohl byste nám říci ještě nějakou zajímavost ze života Paladinů, která třeba není široké veřejnosti až tak známá?

Paladinem už jsem delší dobu, ale zajímavost hmmm *premysli* možná to, že za dobu co tam jsem, jsem přišel o velkou část majetku díky tomu, že se stávám prvním, na koho temný kult útočí *směje se*

Jejda! Opravdu? No tak to je velmi nepříjemné! Jak je vidět, být Paladinem znamená přinášet velké oběti! Já vám za to děkuji, tato zem potřebuje určitě více mužů, jako jste vy, proto doufám, že vaše volba nových adeptů bude šťastná. Děkuji za rozhovor a za váš čas a trpělivost.

dromedr

Groya[Akt. známka: 1,67 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Walmar IV. | Počet komentářů: 60 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1489 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1060 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1021 hl.)
 
Je mi to jedno (988 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (960 hl.)
 
Nečtu to tu (1092 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6610

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist