Zemský Trubač
  Dnešní datum: 26. 01. 2021  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Historky Midori Kobayashi část I.
Vydáno dne 01. 12. 2010 (1602 přečtení)

Vážení čtenáři, do redakce nám přišel email nazvaný - Historky Midori Kobayashi část I., proto jsem se rozhodli ho vydat a zjistit tak, jaký by takovéto příchozí články měly úspěch a zda-li by bylo vhodné, je nadále vydávat. Je to pouze na Vás a hlavně také na autorce Midori. Doufám tedy, že se setká s kladným ohlasem.

Nyní již přikročme k samotnému příběhu...


Ráda bych vás něčemu přiučila. Dnes se naučíme jednomu moudrému přísloví a zopakujeme si počítání od 7 do 10.

V pravé poledne bylo slyšet otáčení klíče v zámku. Klika se posunula směrem dolů a do místnosti se vkradl stín starého muže. Jmenuje se Haruki a je to velmistr kovář. Jeho hlavní předností je majetek. Rád se tím chlubí. Svůj smysl pro humor, laskavost a čest celý život úspěšně skrývá, ale že pracoval pro Temný kult ví kde kdo. Tento příběh však o starém mrzoutovi není. Beztak mu zbývá pouze několik vteřin utrpení a posléze jemné křupnutí krčního vazu. Temný kult čeká za dveřmi s výplatní páskou…

Den předtím na královské tržnici chvástal se šampión v boxu. 7 stop vysoký, 250 liber vážící, železná pěst, král salónů a alfasamec Kelevaru. Chvástal se svou silou a svými úspěchy.

midori


To nezůstalo bez povšimnutí mistru Caranovi. Nechal si zavolat Midori Kobayashi, svou nejvěrnější a nejtalentovanější studentku, neboť sám je svazován příslibem nebojování do konce jeho dnů.

midori2


Midori se svého úkolu zhostila odpovědně!

midori3


midori4


midori5


midori6


Ve stejný čas stařec vstoupil do světnice.

*křup*

A tady příběh končí. Co jsme se tedy naučili?!

* Každé prase má svého řezníka!
* Po 7 je 8 následuje 9 a pak 10.


Midori Kobayashi 2010


[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Owen | Počet komentářů: 209 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1605 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1200 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1116 hl.)
 
Je mi to jedno (1079 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1044 hl.)
 
Nečtu to tu (1184 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7228

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist