Zemský Trubač
  Dnešní datum: 21. 01. 2021  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

téma * Příběh o cizinci 3. díl
Vydáno dne 01. 11. 2010 (1000 přečtení)

Pokračování příběhu o cizinci…

* * *

Chvěla se strachem a jediné, co jí napadlo bylo otočit se a utíkat ke vchodu. Jakmile se otočila a rozběhla se, tak narazila hlavou na krápník a upadla do bezvědomí.
Jakmile se probudila, tak zaslechla praskání hořících polen, otočila se čelem k ohni a zahlédla neznámou bytost, která seděla naproti ní a zírala do ohně. Oči měla zářivě zlaté od záře ohniště. Jediné na co mohla myslet byla bolest hlavy.
Podívala se na sedící bytost a zeptala se „Kdo jsi?“ bez reakce bytost seděla dál a hleděla do ohně.
Co po mě chceš?“ celou svou váhou těla se snažila posadit, ale začala jí krvácet rána na ruce, o které nevěděla. Jakmile jí začala téct krev, tak se bytost z nenadání podívala na její ránu a v ten okamžik odvrátila zrak k zemi utrhla kousek látky z trička a řekla „Zavaž si tu ránu, aby nekrvácela.“. Dívka nevěděla, co má dělat, ale vzhledem k tomu, že nevěděla kde je a jak dlouho byla v bezvědomí, tak jí přišlo poslechnout toho podivína jako jediná dobrá věc.
Oba seděli naproti sobě a zírali do ohně. Až dívčino kručené břicha rozlomilo praskání hořících polen. Podívali se na sebe a dívka se jen začervenala.
Bytost se zvedla a řekla „Zůstaň tady, aby ses opět neporanila.“.
Dívka na souhlas kývla hlavou a opět si lehla. Jakmile si lehla, tak se porozhlédla okolo sebe a bytost byla pryč.
Celý svůj život zažila plno zvláštních okamžiků, ale tento byl nejzvláštnější. Po dlouhém přemýšlení usoudila, že je s ním něco v nepořádku. Zvláštní teplota těla, neobvyklé oči a nereálně rychlí.
Po druhém přiložení do ohně zaslechla dupot, který jí znepokojil. Naštěstí po chvíli uviděla známou bytost s 3 slepicemi.
Přiložil do ohně a připravil jídlo k upečení. Přitom jej dívka nervózně pozorovala až jí donutilo nekonečné ticho promluvit „Mluvíš česky?“, „Ano.“ odpověděl a vrátil se zpět k připravování jídla.
Co po mě tedy chceš?“ nervózně se zeptala a čekala na odpověď.
Nedostala žádnou odpověď, tak zvýšila hlas a vykřikla „Proč mě držíš v zajetí?“.
Postavil se, vzal pochodeň a řekl „Tady máš a jdi. Nikdo nikoho nedrží. Snažil jsem se ti jen pomoct. Poté, co jsi nešťastně narazila o krápník a spadla na hordu kamenů.“.
S plnou silou se zvedla, vzala pochodeň a rozešla se k místu, kde spatřila přicházet onoho cizince pár okamžiků před tímto rozhodnutím..

Pokračování v příštím vydání…


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Haldir z Cerisu | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1604 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1199 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1114 hl.)
 
Je mi to jedno (1078 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1043 hl.)
 
Nečtu to tu (1182 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7220

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist