Zemský Trubač
  Dnešní datum: 25. 02. 2020  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

téma * Temný Kult - Tak, jak jej neznáte
Vydáno dne 01. 10. 2010 (1463 přečtení)

Udělejte si o Temném Kultu vlastní obrázek

Temný Kult - Tak, jak jej neznáte

pentagram

Temný Kult je tu proto, aby znepříjemňoval lidem život v zemi Kelevarské. V podobě zabijení, vybírání těl, a tak podobně. Temný Kult se ovšem nepřátelí skoro s nikým, zabijí všechny lidi na Kelevaru, a to ať už jste obyčejný modrák, vrah, či nechtěně šedý. Ovšem tentokrát Vám chci popsat příhodu s Temným Kultem, kterou jsem zažil a budu si jí pamatovat ještě hodně dlouho. Jelikož jsem vrah, tak jsem přemýšlel o vstupu do nějakého cechu. Pod slovem “Cech“ jsem si představoval dobrý kolektiv, týmová práce a pomoc při jakémkoli problému. Proto jsem tedy napsal mezi lidi, že hledám cech. Ozval se mi Brunno z Temného Kultu, že jestli nemám zájem o vstup. Jentak jsem si pro sebe řek: “Proč nejít do Temného Kultu, a nebýt obáváný mezi lidmi?“ Rázem jsem odepsal, že bych měl zájem, a jaké jsou podmínky pro přijetí. Brunno mi odepsal, že stačí vyplnit dotazník, a že potom budou sledovat mé chování. Vyplnil jsem dotazník, poslal, a čekal, jak se bude dále situace vyvíjet. Několik dní mě Brunno tahal po různých bojích, občas mi dal nějakou tu výbavu, a byli jsme jako parťáci. Ovšem dne 3. září se vše změnilo. Brunno přišel k mému domu, ať mu tedy půjčím svojí Knihu Run, a že mi označí lokace, kde se běhají solidní boje. Půjčil jsem mu svou Knihu Run, poté vyžadoval, že jde nachvíli pryč, tak ať ho pustím do domu. Udělal jsem přesně co potřeboval. Chvíli jsme si psali a po chvíli vidim na obrazovce dva muže na koních v černých róbách trošku jiného odstínu. Byl to Brunno a Vorech. Najednou začali lítat různá kouzla a já jsem byl po chvíli mrtev. Brunno vběhl do mého domu a začal vynášet ven truhly. Vorech je zatím odnášel někam pryč. Psal jsem si s Brunnem, a ten mi řekl že mě jen stěhují. Je to divný pocit, když vydíte, že ve Vašem domě někdo vybírá věci a vy jste bezmocní. Už od začátku co Brunno vlezl do mého domu jsem věděl, že to nebude žádná pěkná věc, a proto verzi, že mě stěhují jsem moc nevěřil. Zachvilku byl Brunno i Vorech pryč a já akorát jen plnou hlavu starostí co teď a co potom. Po několika minutách hádání se s Brunnem, mi řekl, že mi tedy všechny mé věci vrátí, a že mám malý domeček někde uprostřed louky. Dal mi Knihu Run, a já se přemístil na dané místo. Dostal jsem se přímo k baráčku, kde byli všechny mé věci. Dal mi vlastníka domu a já už si vesele vybíral věci. Poté už bylo vše v pohodě a já měl všechny své věci zpět. Zde je historie z ICQ:

Murphy(22:00:16 3/09/2010)

Teď nevim jestli mam věřit tomu že jsem byl okraden o rb a o všechnu výbavu co jsem měl nebo jestli mě fakt stěhujete...

Brunno (22:01:59 3/09/2010)

Stěhujeme tě ale nikdo neřekl že tam budeš bydlet

Murphy (22:02:21 3/09/2010)

No tak moment, to fakt nechápu

Murphy (22:03:56 3/09/2010)

hele řekni mi to narovinu že si mě okrad... :D

Brunno (22:04:30 3/09/2010)

a co myslíš celou dobu :D

Murphy (22:05:00 3/09/2010)

hm tak díky

Toto byla příhoda, která se do mé mysli uloží opravdu na dlouhou dobu. Tentokrát jsem zaplatil za svojí hloupost. Odteď se řídim pravidlem - Nikomu nevěřit. A na tuto příhodu by se hodilo jedno, možná i více přísloví: Co nechceš mít, pujč. Troufám si říct, že v tomto případě sloužil Temný Kult jen jako zástěrka pro krádež. Docela mě udivil i přístup k řešení problému Seera Memoryho, který řikal, že Brunno nic o mém přijetí do frakce neříkal, a že mě jenom tak okradl. Zároveň bych tímto chtěl poděkovat Seeru Hynoticovi, který mi pomohl s celým řešením tohoto problému.

poznámka redakce: Historie z icq není redakcí nijak upravovaná - myslí se tím jak korekce, tak i samotný obsah


[Akt. známka: 3,11 / Počet hlasů: 9] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Murphy | Počet komentářů: 229 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1528 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1099 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1060 hl.)
 
Je mi to jedno (1019 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (987 hl.)
 
Nečtu to tu (1119 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 6812

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist